OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zlepšete energii ve vašem domově

Každý z nás chce žít ve vibrující, pozitivní a klidné energii. Mnozí z nás se často zabývají otázkou, jak ze svých domovů odstranit negativní energii?

Ve filozofii Feng Shui existují stovky užitečných praktik na vyčištění prostoru od nechtěných energií.

Dnes se však s vámi chceme podělit o osm takových, které jsou nadmíru jednoduché a které budete schopni rychle zrealizovat.

Navíc, pokud je budete udržovat, váš domov bude permanentně energeticky pozitivní, čistý a šťastný.

Více kladné energie podle Feng Shui vede k méně stresovému životu, většímu blahobytu a celkově k hojnosti, lehkosti a pocitům kreativní inspirace.

Uvedené metody můžete použít vždy, když cítíte, že jste uvízli nebo jste v napětí, negativní, zmateni či jinak v pokleslé náladě.

Pozvednutí energie vašeho domova dokáže totiž pozvednout i vašeho ducha.

Následující techniky můžete provádět jako denní rutinu, případně jednou za týden či kdykoliv podle toho, jak to cítíte, že je nejlepší.

Tak co tedy máme udělat?

  1. Nastavte záměr. Váš jasný záměr být volný od nepořádku a špatné nálady, či jiné pozitivní rozhodnutí, dokáže dělat s energiemi přímo malé zázraky.
  2. Udělejte rychlé vysávání. To zajistí, že zachycena energie začne znovu proudit.
  3. Otřete prach. Utírání prachu pomáhá vytvářet více mentální jasnosti a soustředěnosti tím, že stimuluje základní energie. Použijte k tomu ekologicky šetrnou látku s mikrovlákny.
  4. Zadymte prostor šalvějí. Na pálení použijte vonnou tyčinku nebo přímo sušenou bylinku. Kouř pomůže očistit vzduch od špatné energie.
  5. Natřeste polštáři. Jde o skvělý způsob, jak vdechnout život pohovce, křeslům a postelím.
  6. Zatleskejte v rozích. Přejděte každý pokoj do kruhu a v rozích zatleskejte rukama, abyste probudili spící energii.
  7. Umyjte záchod a poklop zavřete. Jednoduše omyjte záchodovou mísu se směsí octa a sody bikarbony (ve stejném poměru, zhruba 1 dcl z každého). Nechte to působit 30 minut a pak to smyjte vodou. Tento akt posílí pozitivní energii na toaletě.
  8. Projevte vděčnost. Jako vždy, platí: vděčnost = hojnost. Věnujte chvilku tomu, abyste to napsali na papír nebo nahlas vyslovili slova vděčnosti za všechny velké i malé věci. To přitáhne do vašeho domova ještě více pozitivní energie.

zdroj: http://www.vylectese.cz/

Feng shui

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská