0 Kč

Zlepšete energii ve vašem domově

Každý z nás chce žít ve vibrující, pozitivní a klidné energii. Mnozí z nás se často zabývají otázkou, jak ze svých domovů odstranit negativní energii?

Ve filozofii Feng Shui existují stovky užitečných praktik na vyčištění prostoru od nechtěných energií.

Dnes se však s vámi chceme podělit o osm takových, které jsou nadmíru jednoduché a které budete schopni rychle zrealizovat.

Navíc, pokud je budete udržovat, váš domov bude permanentně energeticky pozitivní, čistý a šťastný.

Více kladné energie podle Feng Shui vede k méně stresovému životu, většímu blahobytu a celkově k hojnosti, lehkosti a pocitům kreativní inspirace.

Uvedené metody můžete použít vždy, když cítíte, že jste uvízli nebo jste v napětí, negativní, zmateni či jinak v pokleslé náladě.

Pozvednutí energie vašeho domova dokáže totiž pozvednout i vašeho ducha.

Následující techniky můžete provádět jako denní rutinu, případně jednou za týden či kdykoliv podle toho, jak to cítíte, že je nejlepší.

Tak co tedy máme udělat?

  1. Nastavte záměr. Váš jasný záměr být volný od nepořádku a špatné nálady, či jiné pozitivní rozhodnutí, dokáže dělat s energiemi přímo malé zázraky.
  2. Udělejte rychlé vysávání. To zajistí, že zachycena energie začne znovu proudit.
  3. Otřete prach. Utírání prachu pomáhá vytvářet více mentální jasnosti a soustředěnosti tím, že stimuluje základní energie. Použijte k tomu ekologicky šetrnou látku s mikrovlákny.
  4. Zadymte prostor šalvějí. Na pálení použijte vonnou tyčinku nebo přímo sušenou bylinku. Kouř pomůže očistit vzduch od špatné energie.
  5. Natřeste polštáři. Jde o skvělý způsob, jak vdechnout život pohovce, křeslům a postelím.
  6. Zatleskejte v rozích. Přejděte každý pokoj do kruhu a v rozích zatleskejte rukama, abyste probudili spící energii.
  7. Umyjte záchod a poklop zavřete. Jednoduše omyjte záchodovou mísu se směsí octa a sody bikarbony (ve stejném poměru, zhruba 1 dcl z každého). Nechte to působit 30 minut a pak to smyjte vodou. Tento akt posílí pozitivní energii na toaletě.
  8. Projevte vděčnost. Jako vždy, platí: vděčnost = hojnost. Věnujte chvilku tomu, abyste to napsali na papír nebo nahlas vyslovili slova vděčnosti za všechny velké i malé věci. To přitáhne do vašeho domova ještě více pozitivní energie.

zdroj: http://www.vylectese.cz/

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív