0 Kč

Jarní péče o vlasy

Jaro je tady. Zahrady začínají kvést a my ženy chceme také být těmi krásnými květinkami. Proto o sebe musíme pečovat. I vlasy jsou toho všeho součástí.

Tipy pro vás

Jaro je ideální doba pro oživení vaší vlasové rutiny. Zde je několik tipů, jak na jaře pečovat o své vlasy:

1. Hydratace: Po zimě mohou být vlasy suché a poškozené. Používejte hydratační šampony a kondicionéry, které obsahují přírodní oleje a bylinné extrakty.

2. Stříhání konečků: Pravidelné stříhání konečků pomáhá předcházet roztřepení a udržuje vlasy zdravé.

3. Ochrana před sluncem: Sluneční záření může vlasy vysušit a vyblednout jejich barvu. Používejte produkty s UV ochranou nebo nosíte klobouk, když jste na slunci.

4. Jemné česání: Používejte hřeben s širokými zuby nebo kartáč na vlasy s přírodními štětinami, které snižují poškození a lámání vlasů.

5. Méně tepla: Omezte používání fénů, žehliček a kulm, které mohou vlasy poškodit. Nechte vlasy přirozeně uschnout, když je to možné.

6. Výživa zevnitř: Zdravá strava bohatá na vitamíny a minerály podporuje růst silných a zdravých vlasů.

7. Hloubková péče: Jednou za čas dopřejte svým vlasům hloubkovou péči pomocí masky nebo oleje, které necháte působit delší dobu.

Pamatujte, že každé vlasy jsou jedinečné, a co funguje pro jednoho, nemusí fungovat pro druhého. Doporučujeme konzultaci s profesionálním kadeřníkem, který vám pomůže najít nejlepší péči přizpůsobenou vašim vlasům.

jaro dělá divy

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív