OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pedikúra 

Staráte se o svá chodidla a nohy? Věnujete jim alespoň jednou měsíčně kúru od odborníka?

Pedikúra je kosmetická péče o vaše nohy a chodidla. Pedikérka odstraňuje odumřelé buňky a ztvrdlou kůži, ošetřuje nehty, provádí masáž nohou zklidňujícími zvláčňujícími oleji a krémy, aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel, ať už se jedná o muže nebo ženu.

pedikúra

Přibližně v 90. letech 20. století se také více věnuje péče nehtům a to především aplikací speciálních UV gelů pro konzervaci při napadení nehtů onychomykózou (plíseň nehtů) a nebo jako prevence. 

 

Co očekávat a také vyžadovat, jak poznat kvalitní službu

Odborná pedikúra poskytuje kompletní péči o nohy. Znamená to tedy, že Vám bude odstraněna zrohovatělá pokožka z plosek (chodidel), ošetřeny otlaky, kuří oka a to i ta hluboká, odborně ošetřeny vrůstající nehty tak, že odcházíte bez bolesti, regenerace suché pokožky, pokud je to u Vás aktuální a rekondiční masáž chodidel. Tyto úkony jsou základní a rozhodně je musí zvládat každá kvalifikovaná pedikérka, či pedikér.

Další a možná nejdůležitější hledisko pedikúry je hygiena a používané nástroje.

Obecně platí, že nástroje jsou z kvalitního kovu, protože musí být pravidelně sterilizovány ve schválených sterilizátorech a po každém klientovi jsou nástroje dezinfikovány. I laik pak bude vědět, že pokud má pedikérka jako hlavní pracovní nástroj žiletkový seřezávač s plastovou rukojetí a stejný máte doma i vy z drogérie, nebude to asi nástroj, který vydrží pravidelnou sterilizaci horkým vzduchem a několikrát denně dezinfekci. Hlídejte si také pilníčky. Pokud jsou papírové, chtějte nový a průběžně dezinfikovaný. Kožní mykózy jsou velice úporné a je velmi snadné je získat. Kdo jiný, než pedikér by měl tato rizika eliminovat.

 

Vše, co musíte udělat, je zavolat a objednat se na telefonním čísle 724 227 300

kadeřnictví | P-Shine | manikúra | pedikúra | parafínové zábaly | masáže

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29.3.2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14.3.2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1.3.2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

optimalizace PageRank.cz

Portál Tišnov - informační portál města

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská