0 Kč

Pedikúra 

Staráte se o svá chodidla a nohy? Věnujete jim alespoň jednou měsíčně kúru od odborníka?

Pedikúra je kosmetická péče o vaše nohy a chodidla. Pedikérka odstraňuje odumřelé buňky a ztvrdlou kůži, ošetřuje nehty, provádí masáž nohou zklidňujícími zvláčňujícími oleji a krémy, aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel, ať už se jedná o muže nebo ženu.

pedikúra

Přibližně v 90. letech 20. století se také více věnuje péče nehtům a to především aplikací speciálních UV gelů pro konzervaci při napadení nehtů onychomykózou (plíseň nehtů) a nebo jako prevence. 

 

Co očekávat a také vyžadovat, jak poznat kvalitní službu

Odborná pedikúra poskytuje kompletní péči o nohy. Znamená to tedy, že Vám bude odstraněna zrohovatělá pokožka z plosek (chodidel), ošetřeny otlaky, kuří oka a to i ta hluboká, odborně ošetřeny vrůstající nehty tak, že odcházíte bez bolesti, regenerace suché pokožky, pokud je to u Vás aktuální a rekondiční masáž chodidel. Tyto úkony jsou základní a rozhodně je musí zvládat každá kvalifikovaná pedikérka, či pedikér.

Další a možná nejdůležitější hledisko pedikúry je hygiena a používané nástroje.

Obecně platí, že nástroje jsou z kvalitního kovu, protože musí být pravidelně sterilizovány ve schválených sterilizátorech a po každém klientovi jsou nástroje dezinfikovány. I laik pak bude vědět, že pokud má pedikérka jako hlavní pracovní nástroj žiletkový seřezávač s plastovou rukojetí a stejný máte doma i vy z drogérie, nebude to asi nástroj, který vydrží pravidelnou sterilizaci horkým vzduchem a několikrát denně dezinfekci. Hlídejte si také pilníčky. Pokud jsou papírové, chtějte nový a průběžně dezinfikovaný. Kožní mykózy jsou velice úporné a je velmi snadné je získat. Kdo jiný, než pedikér by měl tato rizika eliminovat.

 

Vše, co musíte udělat, je zavolat a objednat se na telefonním čísle 724 227 300

kadeřnictví  | manikúra | pedikúra | parafínové zábaly

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív