0 Kč

Kudy k nám..........

Od nádraží? Od Komerční banky? Od Předklášteří?

Pohled z Google

......... od nádraží

Stojíte-li proti Albertu a za zády máte nádraží, vykročíte doleva na Předklášteří.Po 450ti metrech (6min.pěšky), jste u nás.

Jedete-li autem, lze zaparkovat na velkém parkovišti po 100m napravo,nebo proti kavárně Laskala nebo dále v ulici........... od Komerční banky

Vyrazíte směrem na Předklášteří kolem restaurace Sklep. Minete Muzeum města Tišnov, sklenářství a odsud již cca po 100m napravo budete vítáni u našich dveří.

Pojedete-li vozem, můžete zaparkovat kdekoli na ulici Jungmanova (jednosměrka od Muzea až k nám) či na ulici Klášterské.

............. z Předklášteří

Pěšky kolem papírny, přes most
a železniční přejezd a nalevo po 200m
vítejte v Salonu Nefertiti.

Jedete-li autem, můžete přes železniční přejezd a po cca 300m nalevo je velké parkoviště, od něj se vrátíte pěšky zpět během jedné minuty.

Nebo pojedete kolem Benziny kruhový objezdem směrem k Albertu či Komerční bance a dostanete se k nám předchozími návody ...

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív