0 Kč

Zdravé nehty

Nejlepším podhoubím pro brzo oprýskaný lak jsou roztřepené a lámající se nehty. Proto dbejte na to, abyste nehty dobře vyživovaly i zevnitř – dobré jsou potraviny s dostatkem vápníku, křemíku a omega-3 mastných kyselin (oříšky, ryby, mléčné produkty).

 

Kratší nehty

Čím máte delší nehty, tím víc se odírají. Stačí snažit se chvíli odemknout dveře pomocí klíčů a už je odřeno, stejně tak, jako když potřebujete napsat něco na klávesnici…

 

Ochranné vrstvy

Investujte do ochranného svrchního laku, který barevný nátěr přikryje a utvrdí, navíc nehtům dodá vyšší lesk.

Podkladový lak naopak nehty na barevnou vrstvu náležitě připraví: vyhladí povrch nehtu a ochrání ho před zbarvením do žluta.

 

Používejte rukavice

Kdykoliv cokoliv děláte v domácnosti, oblečte si rukavice. Namáčení v saponátu při mytí nádobí neprospěje nejen nehtům, ale ani kůži vašich rukou. Podobně se chraňte i při jiných domácích pracích nebo na zahradě.

 

Dost času na zaschnutí

Když si děláte manikúru, tak si dopřejte dost času na zaschnutí jednotlivých vrstev. Když nepočkáte dostatečně dlouho, prolnou se navzájem, případně se slijí k jednomu okraji nehtu a lak bude mít tendenci se odlupovat.

 

Myslete na konečky

Při závěrečném lakování nezapomínejte přejet štětečkem i špičky nehtů – pěkně ze strany. Dostávají totiž během běžného provozu zabrat úplně nejvíc a popraskání laku začíná právě v těchto místech.

 

Tenčí vrstvy

Je jasné, že to svádí nalakovat si nehty co nejsilnějšími vrstvami pro sytý odstín. Ale váha laku na nehty působí negativně, zbytečně je zatěžuje a láme se pak ve zvýšené míře.

 

Toto jsou jen všeobecné rady, které vždycky při manikúře i modeláži nehtů dodržujeme. Něco my, ale něco musíte i vy. Bez vaší péče ani dokonalá nehtařka neumí zázraky. Mimochodem. Ne vždy ale ovlivníte přímo vy kvalitu nehtů. Nehty jsou také oknem, kterým můžete vidět do svého zdraví.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív