OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zdravé nehty

Nejlepším podhoubím pro brzo oprýskaný lak jsou roztřepené a lámající se nehty. Proto dbejte na to, abyste nehty dobře vyživovaly i zevnitř – dobré jsou potraviny s dostatkem vápníku, křemíku a omega-3 mastných kyselin (oříšky, ryby, mléčné produkty).

 

Kratší nehty

Čím máte delší nehty, tím víc se odírají. Stačí snažit se chvíli odemknout dveře pomocí klíčů a už je odřeno, stejně tak, jako když potřebujete napsat něco na klávesnici…

 

Ochranné vrstvy

Investujte do ochranného svrchního laku, který barevný nátěr přikryje a utvrdí, navíc nehtům dodá vyšší lesk.

Podkladový lak naopak nehty na barevnou vrstvu náležitě připraví: vyhladí povrch nehtu a ochrání ho před zbarvením do žluta.

 

Používejte rukavice

Kdykoliv cokoliv děláte v domácnosti, oblečte si rukavice. Namáčení v saponátu při mytí nádobí neprospěje nejen nehtům, ale ani kůži vašich rukou. Podobně se chraňte i při jiných domácích pracích nebo na zahradě.

 

Dost času na zaschnutí

Když si děláte manikúru, tak si dopřejte dost času na zaschnutí jednotlivých vrstev. Když nepočkáte dostatečně dlouho, prolnou se navzájem, případně se slijí k jednomu okraji nehtu a lak bude mít tendenci se odlupovat.

 

Myslete na konečky

Při závěrečném lakování nezapomínejte přejet štětečkem i špičky nehtů – pěkně ze strany. Dostávají totiž během běžného provozu zabrat úplně nejvíc a popraskání laku začíná právě v těchto místech.

 

Tenčí vrstvy

Je jasné, že to svádí nalakovat si nehty co nejsilnějšími vrstvami pro sytý odstín. Ale váha laku na nehty působí negativně, zbytečně je zatěžuje a láme se pak ve zvýšené míře.

 Zdravé nehty

Toto jsou jen všeobecné rady, které vždycky při manikúře i modeláži nehtů dodržujeme. Něco my, ale něco musíte i vy. Bez vaší péče ani dokonalá nehtařka neumí zázraky. Mimochodem. Ne vždy ale ovlivníte přímo vy kvalitu nehtů. Nehty jsou také oknem, kterým můžete vidět do svého zdraví.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

Po-Pá     8:00    18:00

Pouze na objednávku

Orientační prac.doba

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

18.1.2018
Hořčík - kouzelné slovo pro tělo

Zázračný prvek. Bez něj se neobejdeme, potřebuje ho tělo.

3.1.2018
Melíry pro krátké vlasy

Jak zkrásnit krásné vlasy? Melír je taky řešení. 9 ukázek - nezláká vás to?

18.12.2017
5 bylin pro zdraví

Nechceme být přece na svátky nemocni, ale dávat za léky takový palby? 

archív

Oblíbené odkazy

optimalizace PageRank.cz

Portál Tišnov - informační portál města

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, Lukáš Kubica, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, free studio, free-studio, studio-free, Blanka Pavlínová, Radka Váňová, kosmetika Tišno, kadeřnictví Albert,, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská