OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zdravé nehty

Nejlepším podhoubím pro brzo oprýskaný lak jsou roztřepené a lámající se nehty. Proto dbejte na to, abyste nehty dobře vyživovaly i zevnitř – dobré jsou potraviny s dostatkem vápníku, křemíku a omega-3 mastných kyselin (oříšky, ryby, mléčné produkty).

 

Kratší nehty

Čím máte delší nehty, tím víc se odírají. Stačí snažit se chvíli odemknout dveře pomocí klíčů a už je odřeno, stejně tak, jako když potřebujete napsat něco na klávesnici…

 

Ochranné vrstvy

Investujte do ochranného svrchního laku, který barevný nátěr přikryje a utvrdí, navíc nehtům dodá vyšší lesk.

Podkladový lak naopak nehty na barevnou vrstvu náležitě připraví: vyhladí povrch nehtu a ochrání ho před zbarvením do žluta.

 

Používejte rukavice

Kdykoliv cokoliv děláte v domácnosti, oblečte si rukavice. Namáčení v saponátu při mytí nádobí neprospěje nejen nehtům, ale ani kůži vašich rukou. Podobně se chraňte i při jiných domácích pracích nebo na zahradě.

 

Dost času na zaschnutí

Když si děláte manikúru, tak si dopřejte dost času na zaschnutí jednotlivých vrstev. Když nepočkáte dostatečně dlouho, prolnou se navzájem, případně se slijí k jednomu okraji nehtu a lak bude mít tendenci se odlupovat.

 

Myslete na konečky

Při závěrečném lakování nezapomínejte přejet štětečkem i špičky nehtů – pěkně ze strany. Dostávají totiž během běžného provozu zabrat úplně nejvíc a popraskání laku začíná právě v těchto místech.

 

Tenčí vrstvy

Je jasné, že to svádí nalakovat si nehty co nejsilnějšími vrstvami pro sytý odstín. Ale váha laku na nehty působí negativně, zbytečně je zatěžuje a láme se pak ve zvýšené míře.

 Zdravé nehty

Toto jsou jen všeobecné rady, které vždycky při manikúře i modeláži nehtů dodržujeme. Něco my, ale něco musíte i vy. Bez vaší péče ani dokonalá nehtařka neumí zázraky. Mimochodem. Ne vždy ale ovlivníte přímo vy kvalitu nehtů. Nehty jsou také oknem, kterým můžete vidět do svého zdraví.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská