0 Kč

DEJTE VLASY DO POHODY

V minulých dílech jsme si říkali, jaké šampony používat, proč aplikovat kondicionéry a jak si správně vysušit vlasy.

Dnes nás čekají výživné masky.

Suché vlasy potřebují občas dodatečnou, silnější péči. Vhodné jsou právě výživné vlasové masky. Maska se aplikuje většinou na mokré vlasy a nechává se působit delší dobu než kondicionér. Vlasové masky působí oproti kondicionérům více do hloubky a používají se jednou týdně, hlavně když máte vlasy poškozené, nebo jednou za 14 dnů až měsíc, pokud máte vlasy jemnější. Ideální maskou na poškozené vlasy je DUSY ARGAN OIL TREATMENT, 250 ml, bohatá kúra z arganového oleje pro hloubkovou regeneraci. Dodává vlasům pružnost, objem a hedvábný lesk. Arganový olej proniká přímo do vlasu a zvyšuje jeho pružnost, hydratuje, zjemňuje a zmírňuje svědění vlasové pokožky. Navíc si dokáže poradit i s roztřepenými konečky.

Výživná maska obsahuje i provitamin B5, který proniká hluboko do vlasové pokožky a vyživuje přímo vlasové kořínky. Maska obsahuje i UV ochranu, která chrání vlasy před sluníčkem.

V příštím díle si řekneme, jak dodat ještě větší vitalitu konečkům vlasů. Takže zůstaňte naladěni.

Fotka uživatele DUSY Professional.

arganový olej

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív