OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Tmavé - matné či lesklé nehty

Použití tmavého laku na nehty se dříve setkalo s kontroverzními reakcemi v módním průmyslu. Dáme vám několik tipů týkajících se složitosti této manikúry, aby se zabránilo trapné situaci.

Je to dvousečný meč. Někdy to může být považováno za nepřijatelné - to závisí na prostředí, ve kterém je nosíte. Tmavý lak by měl být akceptován pouze na krátké nehty. To zase vyžaduje pečlivější údržbu, protože i z větší vzdálenosti může člověk zjistit, že máte i ty nejmenší nedostatky na vaší manikúře. Tmavá barva, ničím nepřizdobená a navíc matná, opravdu odhalí jakýkoliv nedostatek nehtu. Sebemenší výčnělek, lom, špatné zbroušení, nerovnost.

Je důležité vědět, že při použití takového lesku, je dobré vždy začít se základním lakem stejné barvy, aby nedošlo k prosvětlení v případě ztenčení či oděru vrstvy. Také zaručí stejnoměrný odstín po celé ploše nehtu.

Pokud pracujete v konzervativním prostředí, například v bance, budete se občas setkávat s klienty, kterým  se takové tmavé zbarvení nelíbí, nebo budete muset dodržovat určitou etiketu týkající se vašeho vzhledu, a proto je lepší se zeptat svého nadřízeného, ​​zda je vhodné nosit tmavé nehty. Někdy je považováno za projev infantilismu nebo spojeny s určitými trendy v hudbě.

Na druhé straně, tmavý lesk i mat je perfektní a výrazný doplněk k jakémukoliv oblečení. Zkuste vsadit na kontrasty pro ještě působivější nehty - ozdobte odlišnou barvou jeden nebo dva nehtíky na každé straně. A při aplikaci buďte trpěliví, než vaše nehty zcela vyschnou, protože pouze jeden neopatrný pohyb a všechny vaše úsilí bude k ničemu. Taková barva se velmi špatně opravuje a každá oprava je znát. 

Při leštění, musíte být extra opatrní, a usilovat o to, aby bylo bezchybné. V tuto chvíli se to může začít odlupovat, ihned opravte nebo raději odstraňte starý lak a začněte znova.

To je rada pro ty, co si dělají nehty samy. Protože profesionální pracovnice vždy vědí, co s nehty udělat, aby byly perfektní. A každá zákaznice je jen další zkušeností. Dopřejte profesionálkám být těmi nejlepšími.

matný tmavý lak na nehtech

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská