0 Kč

Tmavé - matné či lesklé nehty

Použití tmavého laku na nehty se dříve setkalo s kontroverzními reakcemi v módním průmyslu. Dáme vám několik tipů týkajících se složitosti této manikúry, aby se zabránilo trapné situaci.

Je to dvousečný meč. Někdy to může být považováno za nepřijatelné - to závisí na prostředí, ve kterém je nosíte. Tmavý lak by měl být akceptován pouze na krátké nehty. To zase vyžaduje pečlivější údržbu, protože i z větší vzdálenosti může člověk zjistit, že máte i ty nejmenší nedostatky na vaší manikúře. Tmavá barva, ničím nepřizdobená a navíc matná, opravdu odhalí jakýkoliv nedostatek nehtu. Sebemenší výčnělek, lom, špatné zbroušení, nerovnost.

Je důležité vědět, že při použití takového lesku, je dobré vždy začít se základním lakem stejné barvy, aby nedošlo k prosvětlení v případě ztenčení či oděru vrstvy. Také zaručí stejnoměrný odstín po celé ploše nehtu.

Pokud pracujete v konzervativním prostředí, například v bance, budete se občas setkávat s klienty, kterým  se takové tmavé zbarvení nelíbí, nebo budete muset dodržovat určitou etiketu týkající se vašeho vzhledu, a proto je lepší se zeptat svého nadřízeného, ​​zda je vhodné nosit tmavé nehty. Někdy je považováno za projev infantilismu nebo spojeny s určitými trendy v hudbě.

Na druhé straně, tmavý lesk i mat je perfektní a výrazný doplněk k jakémukoliv oblečení. Zkuste vsadit na kontrasty pro ještě působivější nehty - ozdobte odlišnou barvou jeden nebo dva nehtíky na každé straně. A při aplikaci buďte trpěliví, než vaše nehty zcela vyschnou, protože pouze jeden neopatrný pohyb a všechny vaše úsilí bude k ničemu. Taková barva se velmi špatně opravuje a každá oprava je znát. 

Při leštění, musíte být extra opatrní, a usilovat o to, aby bylo bezchybné. V tuto chvíli se to může začít odlupovat, ihned opravte nebo raději odstraňte starý lak a začněte znova.

To je rada pro ty, co si dělají nehty samy. Protože profesionální pracovnice vždy vědí, co s nehty udělat, aby byly perfektní. A každá zákaznice je jen další zkušeností. Dopřejte profesionálkám být těmi nejlepšími.

matný tmavý lak na nehtech

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

_3c19a007-8fbf-43e4-8202-8867c0105b73.jpg

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív