0 Kč

Suchá pokožka - co s ní?

Pokud máš suchou pokožku víš, jaké to opravdu s ní bojovat. Někdy nezáleží na tom, jaký úžasný make up použiješ, suchá místa se po pár hodinách objeví. Suchá pokožka není něco, co se dá vyléčit ze dne na den; klíčem k udržení kvalitní pokožky je právě to, jak se o ni staráš a to neplatí jen o suché pokožce. Já sama znám lidi se suchou pokožku a proto se chci s tebou podělit o tipy a triky, které pomohly jim.

 

  1. Make up dne smíchej s olejem, který používáš na obličej

Samozřejmě, že je třeba mít lehkou ruku, protože se rychle může stát, že překročíš hranici. Pokud ale přimícháš to správně (malé) množství, pokožka dostane extra hydrataci a ty se vyhneš nepříjemným suchým místům.

  1. Použij podkladovou bází, která má hydratační účinky

Primer by nikdy neměl chybět ve výbavě těch, které mají mastnou pokožku. Překvapivě, to ale platí i o suché pokožce. Samozřejmě, že je třeba si vybrat podkladovou bázi, která odpovídá typu pleti, pokud najdeš tu správnou, suchá pokožka a make up budou nerozluční kamarádi.

  1. Místo make upu použij BB krém nebo krém s jemným odstínem

BB krémy jsou momentálně všude, takže by neměl být problém najít ten správný. Pokud si nejsi jistá, nejjednodušším řešením  je sáhnout po krému, který má jemný odstín. Pokožku nejen hydratuje,  ale dodá jí i vylepšenou vizáž, která je momentálně velmi in.

  1. Používej pleťové masky minimálně jednou za týden

Pleťové masky opravdu nejsou žádný výmysl a každá, která je začala používat pravidelně ví, že dokáží zázraky. Z vysušené, zatížené pokožky dokáží vytvořit nádhernou, jemnou pokožku, na kterou se nebudeš chtí přestat dívat. Hydrataci proto opravdu nepodceňujte a pokud chceš jít ještě o stupínek výše, měla by jsi vyzkoušet "noční pleťové masky", které se aplikují na pleť před tím než jdeš do postele. Ráno prostě zbytky z obličeje oplachneš. Na polštář dát jen ručník, který chrání polštář. Věř mi, budeš opravdu velmi překvapená.

Máš suchou pokožku? Jaké jiné tipy znáš na její zamaskování?

suchá pokožka 

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

_3c19a007-8fbf-43e4-8202-8867c0105b73.jpg

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív