OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Poruchy cyklu

Zdálo by se, že užívání antikoncepce vyřeší všechny problémy s poruchami rytmu, délky krvácení, intenzity, chybějící ovulace a předmenstruačního syndromu (PMS). Opak je však pravdou, protože po vysazení antikoncepce při přetrvávajících potížích, doprovodné jevy se jen zvýrazní a to z toho důvodu, že se neléčily.

Endometrióza

Se projevuje silnými menstruačními křečemi a bolestmi v bederní a zádové části. Při tomto onemocnění se nacházejí ložiska děložní sliznice buď v jiných tkáních dělohy nebo mimo děložní dutiny (vejcovod, vaječník nebo v různých jiných orgánech těla). Onemocnění postihuje ženy hlavně v reprodukčním věku a akutní případy se léčí operativním odstraněním ložisek endometriózy.

Kvasinka - Candida albicanis

Jde o kvasinkovou houbu, která se často usazuje na zdravé kůži nebo sliznici. Může vyvolat poruchy menstruačního cyklu. Onemocnění kandidóza sliznice pochvy se vyskytuje  často u žen v plodném věku, během těhotenství a žen trpících na diabetes. Doprovázeny jsou zarudnutím a otokem sliznice vagíny. Průvodním jevem je silné svědění a bělavý, hrudkovitý výtok. K léčbě se používají antimykotika a masti určené pro partnera. Během přetrvávajících problémech se doporučuje konzumovat bílý nízkotučný jogurt a vysadit potraviny s obsahem cukru. Z  toho důvodu, že kvasinky mají rády vlhké, teplé a sladké prostředí.

Menstruační poruchy

Amenorea - vynechání menstruačního krvácení u pohlavně zralé a plodné ženy.

Primární amenorea - jde o první menstruaci, která se nedostavila do 18. roku života.

Sekundární amenorhea - vymizení krvácení již dříve menstruující ženy.

Příčiny - stres, mentální anorexie, záněty, nádory, poruchy funkčnosti hypotalamu nebo hypofýzy.

 

Dysmenorea - bolestivá menstruace, způsobená nerovnováhou nervové soustavy nebo vývojové vady, či nemoci dělohy. Zpravidla se léčí medikamentózně, v těžších případech chirurgicky.

 

PMS premenstruační syndrom - projevuje se fyzickými (bolesti hlavy, napětí v prsou, otoky končetin, problémy s pletí ...), ale i psychickými obtížemi (deprese, únava, úzkost ...). Objevuje se šest až osm dní před menstruací. Medikamentózní léčba není vždy jednoduchá, zejména při psychických problémech. Při různých "chutích" a "vlčím hladu" pomůže, jídlo rozdělit na více částí, pevná vůle a především pozitivní myšlení.

Vedle medikamentózní hormonální léčbě u různých poruch menstruačního charakteru pomůže i alternativní medicína, akupunktura a homeopatie. Při závažnějších onemocněních však lékaři přistupují k chirurgickým zákrokům.

poruchy cyklu

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Důležité informace

OTEVŘENO OD 3.5.2021 - KONEČNĚ

Ke 3. květnu se v Česku znovu otevřou služby spojené s péčí o tělo, jako jsou: kadeřnictví, manikúry, pedikúry, masáže nebo kosmetické služby.
Obsluha může v jeden čas poskytovat službu vždy jen jednomu zákazníkovi. Mezi místy, kde jsou klienti obsluhováni, musí být rozestup minimálně dva metry.
Lidé, kteří budou chtít služeb využít, se budou moci prokázat několika typy testů a potvrzení:
  • PCR testem nebo
  • antigenní testem provedeným na certifikovaném místě,
  • použitelné budou i testy z práce či školy.
  • Jednorázově si také člověk bude moci udělat test sám přímo v provozovně před využitím služby.

My to budeme dodržovat - děláme to pro vás .... kadeřnictví je uklizeno, dezinfikováno, nachystáno na vaše návštěvy.

Články, návody, tipy

Archív