0 Kč

Okurková maska mě svlékla z kůže

Pro ženy každého věku rady jak mít pěknou pleť, pěkné vlasy, péče o pokožku těla, manikúra, pedikúra. Přírodní pleťové masky, přírodní vlasové masky, kosmetika, druhy kosmetiky, krémy, líčení, vhodné líčení pro váš typ pleti, líčení pro různé věkové skupiny, moderní líčení, účesy a zdravé vlasy, upravené nehty, pěkné nohy…

Nemám moc ráda distributory čehokoliv, ale tahle dealerka kosmetiky se mi vetřela až k jídelnímu stolu a evidentně nehodlala odejít. Tenkrát jsem kosmetiku ještě považovala za okrajovou záležitost a jediné, co jsem používala, byly stíny a řasenka. Čekala mě ale jedna důležitá akce, nadšená prodejkyně se také nechystala vzdálit a já podlehla barevným obrázkům v katalogu.

„Úžasná novinka,“ šveholila slečna přede mnou, až se hýbaly záclony na oknech. „Gelová okurková maska!“ rozhazovala rukama jako kazatel stojící před zástupem svých oveček. „Ta Vám úplně vyhladí tvářičku, osvěží a budete vypadat jako miminko!“ nenechala se zastavit ve svém projevu. „Jednoduchá aplikace. Nanesete ji na obličej, necháte pět minut působit a potom ji stáhnete dolů jako škraloup. Okamžitý účinek!“ A tak jsem podlehla. Vidina večírku, kde budu zářit svěžestí a všichni si mě budou zálibně prohlížet, udělala své.

Za dva dny jsem držela v ruce tubičku se zeleným slizem. Byla sobota, večírek začínal za pár hodin a nastala vhodná doba pro aplikaci tohoto zeleného zázraku. Napatlala jsem si ho přesně podle návodu i na krk a dekolt a šla na oněch pár minut relaxovat do tmavé a tiché místnosti. Když jsem se probudila, bylo už šero. Usnula jsem jako špalek a masku měla na obličeji nikoliv pět minut, ale skoro dvě a půl hodiny. Obličej mi svíralo cosi tvrdého, co mi jej zároveň svlékalo z kůže a když jsem na to sáhla rukou, nahmátla jsem několik olbřímích brázd. V hrůze jsem zařvala, vyskočila z postele a vrhla se před zrcadlo. Před ním stálo cosi podobné legendárnímu zelenému Grinchovi i s jeho šklebem. maska

To musí okamžitě dolů, začala jsem odlupovat zelený okraj na čele. Nešlo to. Za nehty mi ulpívaly tvrdé zelené částečky, sem tam se mi podařilo utrhnout i delší proužek, ale hmota byla na obličeji jak přikovaná. Lepší to nebylo ani po jejím namočení. Strávila jsem zbytek večera s pinzetou v ruce a sundávala masku po kousíčkách leckde i s kůží. To, co mi zbylo na obličeji se rozhodně nedalo nazvat svěží a odpočatou pletí. Měla jsem výraz štvance, který má kombinaci lepry a zarděnek.

Na večírku jsem měla úspěch. Opravdu jsem budila pozornost a chodili si mě prohlížet i hosté z protějšího lokálu. Zelená barva obličeje i dekoltu zůstala hojně zachována a výplně mezi ní obstarala jasně červená. Vzorek dotvořily vlající cáry kůže a zbytky masky, které sice nešly nijak odstranit, ale zato vytvořily pěkný vzhled popraskaného smaltovaného nátěru. Nad tím vším nekoordinovaně trčely zbytky vlasů, které se mi na masku přilepily a já se při marném pokusu o její sundání málem skalpovala. Nikdo si nevšiml mých krásných nových černých šatů se stříbřitými třpytkami.

Zbytky masky se mi podařilo během následujících dvou týdnů definitivně odstranit. Během té doby jsem dostala do normální barvy i zarudlou kůži a včlenila se opět do společenstva lidí. Maska zůstala zastrčená někde vzadu v polici a víc jsem ji nepoužila. Až jednoho dne přijela na návštěvu kamarádka. Bylo to krátce po úklidu koupelny a u dveří stála krabice s věcmi na vyhození. „Ty už ji nechceš? Já si ji vezmu, jo?“ rozsvítily se jí oči nadšením. Nechtěla jsem jí kazit radost. Začala jsem jen odpočítávat hodiny, kdy se mi rozdrnčí mobil ... 

Převzato: www.stastnezeny.cz .. napsala majucha

a jak napsala jedna zákaznice surika7:

Fajn, žes to pojala takto s humorem sobě vlastním..... máš takový dar udělat i s prdu kuličku. Já tuto masku používám, je výborná a splňuje účel, ale logicky nesmí být na obličeji dvě hodiny a doslova přischnout na kůži, že...ale pak bys zase neměla téma k humorným historkám v okurkové sezoně.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív