0 Kč

Co dělat, když se nedaří usnout.

Není nutné hned brát léky, které vám sice pomohou usnout, ale v hodně případech jsou návykové a po nějaké době vám počáteční dávka vůbec nemusí stačit. Je to návykové taky proto, že to je jednoduché. Vezmu si prášek a jdu spát. Ale i ten prášek stojí peníze.

Tak zkusíme něco jednoduššího a levnějšího.

Především nejdříve vyvětrejte, protože v čerstvě vyvětrané ložnici se lépe spí.

Před spaním nikdy neřešte problém, který vás přivede ke stresu.

Pak doporučuji levandulový olej! Naneste kapku oleje na protilehlých rozích polštáře a spánek se dostaví za chvilku ... Rychle usnete a budete mít příjemné sny, provoníte si ložnici.

Dalším z receptů je - ohřát si hrnek mléka a trošku medem osladit. Ne příliš horké, ne studené. Je dobré mléko vypít tak hodinu před spaním.

Pak také existují bylinkové čaje, těch je na trhu spousta. Bývají přímo označeny - proti nespavosti. Meduňka obsažená i ve směsích, pomáhá.

Pomáhá také čtení knihy vleže a ne při moc velkém světle. Oči se snadněji unaví a spánek se dostaví.

Chrápe-li partner a vy jdete teprve spát, to není nejvhodnější období pro usnutí. Vzbudit nebo spát jít jinam. Nebo chodit spát dříve.

Odstraňte všechny pravidelné zvuky, které se kolem vás vyskytují (hlasitě tikající hodiny, praskající topení - to se špatně odstraňuje, ale je nutné tento problém odstranit, protože se mysl, při špatném usínání, těmto zvukům věnuje o to s větší intenzitou - atd.)

Berte tento článek jako naše zkušenosti - všechny opravdu pomáhají. Je však těžké usínat, když máte za sebou nebo před opravdu stresující záležitost, může vás něco chronicky bolet, dítěti se klubou zuby atd. Pak je každá rada drahá a musí se řešit individuálně. Při dlouhodobé nespavosti pomůže opravdu jen lékař či odborné studio, které se spánkem zabývá, ale to je o něčem úplně jiném. Tyto rady byly určeny pro ty, co OBČAS nemoho usnout. 

Přejeme vždycky klidný den, ale i spánek. Ten je pro následující den důležitý.

Nespavost

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív