0 Kč

I nehty mohou něco prozradit o vašem zdraví

Existuje několik zpráv, že bledé nehty způsobuje krevní porucha charakterizovaná nízkým obsahem červených krvinek. "Anémie z nízké úrovně železa může způsobit nedostatečné množství kyslíku v krvi, to způsobuje, že se kůže a tkáň, stává bledou, zejména tkáň pod nehty. To může být signál oznamující možné jaterní onemocnění nebo diabetes.

 

Tmavě hnědé nebo černé svislé čáry na nehtovém lůžku by nikdy neměly být opomíjeny "Ty mohou být signálem melanomu, který vyžaduje včasné rozpoznání a léčbu."

 

Důlky a malé trhliny ve vašich nehtech jsou často spojeny s psoriázou (zánětlivé onemocnění, které vede k šupinatění nebo červeným skvrnám po celém těle).

 

Bílé horizontální čáry mohou oznamovat onemocnění ledvin, jater nebo o nedostatku bílkovin a jiných živin.

 

Křehký, tenký nebo moc jemný, pomalu rostoucí nehet, by měl být signálem k návštěvě lékaře , aby vám udělal jednoduchý krevní test na funkci štítné žlázy.

 

Žloutnutí nebo zesílení říká, že můžete mít špatný krevní oběh. "Ztluštění nehtů, s nebo bez nažloutlé barvy jsou charakteristické pro plíseň.

 

Modrý nehet představuje nedostatek kyslíku na konci ruky. To může naznačovat respirační onemocnění nebo vaskulární problém s názvem Raynaudova choroba, což je vzácné onemocnění krevních cév.

 

Bílé skvrny na nehtech jsou způsobeny deficitem vitaminu nebo minerálů.

 

Nadměrně pružné nehty mohou znamenat nedostatek vápníku a někdy proteinu.

 

V případě jakýchkoliv pochybností je lepší navštívit lékaře a informovat ho. Protože jen lékař je schopen vám říct správnou diagnózu.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív