0 Kč

Cibule na kuří oka

Každý víme, že dnes v lékárnách dostanete náplasti na kuřím oka. Ale proč utrácet. Léky ani náplasti nejsou levná záležitost a tak rada babiček zní - Cibule na kuří oka. Cibuli přece máme doma skoro každý a efekt je naprosto stejný, jako s těmi drahými náplastmi.

Cibuli rozkrojíme na polovinu a vložíme ji do sklenice s octem. Můžeme ji rozložit na šupinky. Necháme ji cca osm hodin vyluhovat. Potom vytáhneme jednu šupinku na přiložíme ji  na kuří oko. Toto opakujeme další noci  dokud kuří oko nezbělá, jakmile zbělá začne se samo odlupovat.

Jestli máte potíže s otlaky zaručeně vám pomohou vám obklady z pečené cibule.

A kdybyste přece jenom potřebovali oko odstranil odborně, přijďte za námi. V rámci pedikúry tuto "operaci" zvládneme spolu.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív