OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

PÉČE O VLASY A KÁVA

Oblibě kávy se těší milióny lidí po celém světě. Dosavadní výzkumy prokázaly, že konzumace kávy s mírou podporuje imunitu a zdraví organismu. Káva je charakteristická svou černou barvou a výraznou vůní. Kromě nespočet dalších látek obsahuje alkanoid kofein, který povzbuzuje srdeční činnost. Káva obsahuje desítky až stovky látek o  jejichž účincích se dodnes vede mnoho debat.

Nepražená kávová zrna obsahuje  5 – 15 % cukrů, 15 – 20 % bílkovin, 20 – 25 % tříslovin, 10 – 15 % vody a 10 až 20 % tuku  v závislosti na odrůdách kávy. Již mnoho výzkumů potvrzuje blahodárné účinky kávy.

Odborníci se domnívají, že káva chrání organismus před vážnými nemoci, jako je např. Alzheimerova choroba. Navíc vědci prokázali účinky kávy na rychlost růstu vlasů.

Káva a růst vlasů

Také káva může být pro vlasy prospěšná. Kofein krátkodobě zvyšuje krevní oběh, čímž zvyšuje prokrvení vlasové pokožky. Dobré prokrvení vlasové pokožky zvyšuje přísun výživných látek a podporuje růst vlasů. Přímou masáží vlasové pokožky pomocí kávy, obsažený kofein stimuluje přímo vlasové folikuly a urychluje růst vlasů.

Uvařenou kávu nechejte zchladnout. V nejlepším případě nalijte do nádoby s rozstřikovačem. Po umytí vlasů šampónem nastříkejte kávu na vlasovou pokožku a nechejte působit. Následně vlasy opláchněte a pokračujte dále jako obvykle. Při pravidelném používání zaznamenáte méně vypadnutých vlasů a jejich rychlejší růst.

Káva a barva vlasů

Dívky s tmavými vlasy zjistily, že káva je skvělým pomocníkem pro zvýraznění barvy vlasů. Uvařte velmi silnou kávu, kterou nechejte zchladnout. Opatrně kávu nalijte do vlasů a nechejte vlasy řádně kávu absorbovat. Pozor na skvrny od kávy na světlém oblečením nebo v domácnosti. Ideální je aplikace ve sprchovém koutu. Následně si nasaďte koupací čepici a kávu nechejte působit, jak jen to půjde. Poté řádně vlasy opláchněte. Jelikož namáčení vlasů kávou může udělat nepořádek. Je možné použít silnou hydratační masku. Před použitím kondicionéru přidejte do dlaně kávovou sedlinu. Vlasy budou oslnivě lesklé a budou působit půvabným tónovaným dojmem.

Zdroj: http://akademie.inhair.cz

Káva a vlasy

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

Káva k úkonu zdarma

Caffe free

Ke každému úkonu si můžete říct o dobrou kávu. Tu dostanete zdarma, protože Salon Nefertiti je prostě POHODA

Wifina zdarma

Wifi-free

Potřenujete pracovat i u kadeřnice nebo pedikérky? není problém. S mobilem, notebookem budte u nás on-line. Nic nezameškáte.

Důležité informace

  • V Salonu Nefertiti již můžete platit kartou
  • K dispozici je wi-fi síť
  • Naše služby bez čekání, ale na objednávku
  • Každý zákazník si může říci o výbornou kávu - k dispozici zdarma
  • Senioři, kteří se k nám dopraví Seniorským taxíkem a donesou si účtenku, taxi proplatíme.

Články, návody, tipy

archiv