0 Kč

Barvíte si vlasy nebo jen nad tím uvažujete?

Prospěje vám barvení vlasů, nebo naopak může uškodit? Nad tím se dneska zamyslíme.

Pozitiva barvení vlasů

I barvení vlasů má svá nesporná pozitiva, mrkněte na ně:

 1. Chcete vypadat dokonale? Barvení vlasů bývá jasná volba

Ženy si barví vlasy, protože chtějí vypadat zajímavě a pěkně. Pak je třeba říci, že z tohoto pohledu vám barvení vlasů rozhodně prospěje. A to nejen ve chvíli, kdy nejste příliš spokojena s vaší přírodní barvou. Nezapomínejme také na to, že vám může prospět iv pozdějším věku, kdy se mohou objevit první šediny. Ty nejsou problémem jen mužů, ale i mnoha žen, které trápí. Je tedy jasné, že barva na vlasy jim v zakrytí těchto nedokonalostí prospěje také.

 1. Toužíte změnit svůj život?

U vaší krásy ještě zůstaneme. A to v souvislosti s tím, že se rozhodnete pro rapidní změnu vzhledu ve vašem životě. I když své chování ze dne na den jen těžko změníte, váš vzhled rozhodně změnit jde. A jak na to? doporučujeme:

 • Zcela nový účes
 • Zcela novou barvu
 • Inovativní styl líčení

Buďte si jistá, že právě vlasy a jejich barva budou tím, čeho si okolí nejvíce všimne. Pokud chcete opravdu větší změnu, a ne jen drobné kosmetické úpravy, nová barva vám rozhodně prospěje.

 1. Chcete mít dokonale zdravé vlasy? Obarvěte si je

Říká se, že barva vlasy ničí a není pro ně ničím dobrým. Jak se později dozvíte, toto tvrzení rozhodně stále platí. Nyní se ale podívejme na to, že existují i docela inovativní barvy, které mají zcela unikátní složení. A to takové, že o něm můžeme říci, že budou vaše vlasy dokonce i vyživovat. Nejen, že jim bude dodávat potřebné vitamíny a další látky. Unikátní složení speciálních barev na vlasy může vyživovat také vlasovou pokožku. Je tedy jasné, že i v tomto směru vám barvení rozhodně prospěje a může být krok správným směrem.

Negativa barvení vlasů

Barvení má také svá negativa a je dobré o nich vědět:

 1. Barvení může vlasy i zničit

Nyní k negativům, které může barvení vlasů mít. Jak jsme již zmínili, na trhu je celá řada více či méně kvalitních barev. Je více než jasné, že vybrat tu ideální není vždy jednoduché. Pokud sáhnete vedle, může to znamenat, že barva může vaše vlasy výrazným způsobem zničit. Jak konkrétně? Velkým problémem mnoha barev je hlavně to, že vlasy:

 

 • vysušují
 • oslabují
 • způsobují roztřepené konečky

Pokud máme být konkrétní, je třeba říci, že buď kupujte barvu kvalitní, nebo je lepší si vlasy nebarvit. Účes bez barvy totiž může být hezčí, než vlasy poškozené levnou a přirozeně také nekvalitní barvou. Dát takový účes do pořádku nemusí být následně nic jednoduché, ani levné.

 1. Barvení vlasů není levné

Když už jsme se dotkly i oblasti peněz, je dobré u ní zůstat. A to z toho důvodu, že ty kvalitní barvy skutečně něco stojí. A to ať už v případě, že se rozhodnete koupit si je sama, tak i v případě, kdy se rozhodnete pro barvení v salonu. Ani to dnes není nijak levnou záležitostí. Můžete sice vypadat dokonale, ale nové barvy mohou výrazným způsobem uškodit vašemu rozpočtu.

 1. Ne vždy je výsledek stoprocentně jistý

Dále nezapomínejte také fakt, že nemusí být výsledek, jaký očekáváte - tedy skutečně takový, jako na obrázku. Je to jedno z velkých rizik hlavně domácího barvení, a to opět v souvislosti hlavně s levnějším typem barvy. Pokud je ve vašem zájmu, aby vše dopadlo co možná nejlépe, zajděte si do salonu, kupte kvalitní barvu, nebo do posledního puntíku dodržujte návod spojený s aplikací. Jinak se mohou skutečně objevit problémy, které mohou vám i vašemu vzhledu uškodit. Zvláště ve chvíli, kdy bude odstín skutečně úplně jiný, může přijít na řadu odstraňování nebo probarvování, což opět není pro vaše vlasy nic příjemné.

Na co bychom dále neměli zapomínat, to je také fakt, že někdy se může barva vlasů změnit i vlivům prostředí. Typické je třeba dlouhodobější působení chlóru. Proto před barvením zvažte, zda to vaše barva zvládne, nebo je lepší raději počkat. Ideálním příkladem může být například vaše dovolená.

Zdroj: http://dran.webnoviny.sk

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív