OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak osvěžit manikúru rychle, snadno a efektivně?

Každá žena sní o krásné a dlouhotrvající manikúře, která vypadá úžasně i po dlouhém pracovním týdnu. Žijeme ve světě, ve kterém se vaše ruce nevyhnou každodenním povinnostem - úklid, vaření, hraní s dětmi, prací na zahrádce a kdoví, co ještě. V důsledku toho se lak sloupne, nehty ztrácejí svou integritu a naše manikúra má daleko k dokonalosti. Ano, tam lze použít gelové laky, které vydrží po dobu dvou týdnů, ale ne všichni z nás si může dovolit jít do salonu tak často. Místo toho Vám nabízíme několik možností, s nimiž lze oživit vaši manikúru rychle, snadno a efektivně.

Aplikujte nadlak

Pokud jsou vaše nehty neporušené, ale je potřeba trochu lesku, naneste krycí lak na ně. To je jeden z nejrychlejších a nejefektivnějších způsobů, jak udržet své nehty v perfektním stavu, bez ohledu na to, jaké aktivity děláte. To zabrání barvě, aby vybledla, takže je vhodné opakovat tuto proceduru každé 2-3 dny.

"Zdobit" nehty

Pokud se lak na okrajích nehtů loupe kvůli vašim každodenním povinnostem, nebo jste zjistili, že barva vybledla, můžete vytvořit zcela nový vzhled vaší manikúry tím, že skryjete vady. Vytvořte si barevně francouzskou manikúru, pokrývající hrany s odlišnou barvou od základní barvy, zkuste si něco na nehty nakreslit, nalepit či ozdobit nehty kameny. Snadný a účinný způsob, jak změnit svou starou manikúru. A nezapomeňte poté nehty přelakovat.

Přidat nějaké třpytky

Lak s třpytkami může zakrýt případné nedokonalosti. Tím si změníte třeba i barvu, pokud už vás původní nebaví. Pokud musíte během dne mít více sofistikovaný vzhled, doplněný o lak v neutrální barvě, pak večer jděte ven s přáteli, ale už s třpytkami. Budete neodolatelná.

Odstraňte část laku na nehty

Jsou Vaše nehty oloupané v některých místech a nemáte moc času na opravu škod? Pomocí vatového tamponu a odlakovače vyhlaďte okraje ve sloupaných místech a vyčistěte lak na několika dalších místech, aby vaše původní nehty byly viditelné. Poté naneste vrstvu laku, který máte právě na sobě, nebo jiné barvy v kontrastu , nebo ponechte úmyslně vyčištěná místa, aby to vypadalo jako úmyslná dekorace.

Naneste olej na kůžičku

Může to znít hloupě, ale v případě, že integrita vašeho laku na nehty není ohrožena a vaše manikúra potřebuje jen obnovit, bude tělový olej zárukou vynikajícího výsledku. Naneste jiej na kůžičku, aby vaše ruce vypadaly zdravě a zářily. Olej posílí nejen kůžičku, ale i nehty. Proveďte tento postup každý den pro skutečně dokonalou manikúru.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská