0 Kč

Jak osvěžit manikúru rychle, snadno a efektivně?

Každá žena sní o krásné a dlouhotrvající manikúře, která vypadá úžasně i po dlouhém pracovním týdnu. Žijeme ve světě, ve kterém se vaše ruce nevyhnou každodenním povinnostem - úklid, vaření, hraní s dětmi, prací na zahrádce a kdoví, co ještě. V důsledku toho se lak sloupne, nehty ztrácejí svou integritu a naše manikúra má daleko k dokonalosti. Ano, tam lze použít gelové laky, které vydrží po dobu dvou týdnů, ale ne všichni z nás si může dovolit jít do salonu tak často. Místo toho Vám nabízíme několik možností, s nimiž lze oživit vaši manikúru rychle, snadno a efektivně.

Aplikujte nadlak

Pokud jsou vaše nehty neporušené, ale je potřeba trochu lesku, naneste krycí lak na ně. To je jeden z nejrychlejších a nejefektivnějších způsobů, jak udržet své nehty v perfektním stavu, bez ohledu na to, jaké aktivity děláte. To zabrání barvě, aby vybledla, takže je vhodné opakovat tuto proceduru každé 2-3 dny.

"Zdobit" nehty

Pokud se lak na okrajích nehtů loupe kvůli vašim každodenním povinnostem, nebo jste zjistili, že barva vybledla, můžete vytvořit zcela nový vzhled vaší manikúry tím, že skryjete vady. Vytvořte si barevně francouzskou manikúru, pokrývající hrany s odlišnou barvou od základní barvy, zkuste si něco na nehty nakreslit, nalepit či ozdobit nehty kameny. Snadný a účinný způsob, jak změnit svou starou manikúru. A nezapomeňte poté nehty přelakovat.

Přidat nějaké třpytky

Lak s třpytkami může zakrýt případné nedokonalosti. Tím si změníte třeba i barvu, pokud už vás původní nebaví. Pokud musíte během dne mít více sofistikovaný vzhled, doplněný o lak v neutrální barvě, pak večer jděte ven s přáteli, ale už s třpytkami. Budete neodolatelná.

Odstraňte část laku na nehty

Jsou Vaše nehty oloupané v některých místech a nemáte moc času na opravu škod? Pomocí vatového tamponu a odlakovače vyhlaďte okraje ve sloupaných místech a vyčistěte lak na několika dalších místech, aby vaše původní nehty byly viditelné. Poté naneste vrstvu laku, který máte právě na sobě, nebo jiné barvy v kontrastu , nebo ponechte úmyslně vyčištěná místa, aby to vypadalo jako úmyslná dekorace.

Naneste olej na kůžičku

Může to znít hloupě, ale v případě, že integrita vašeho laku na nehty není ohrožena a vaše manikúra potřebuje jen obnovit, bude tělový olej zárukou vynikajícího výsledku. Naneste jiej na kůžičku, aby vaše ruce vypadaly zdravě a zářily. Olej posílí nejen kůžičku, ale i nehty. Proveďte tento postup každý den pro skutečně dokonalou manikúru.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív