OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Skutečnosti, kvůli kterým by se žádná žena neměla cítit špatně!

I ty si všímáš, že stále více žen se stydí za své tělo? Začíná toho být příliš. Tlustá, příliš hubená, malá prsa, velká prsa, nepěkný zadek ...  Je zde několik skutečností, které by ti měly pomoci naučit se vnímat a ocenit krásu vlastního těla. Všimni si jeho jedinečnosti a věci, které nyní bereš jako katastrofu se nauč pokládat za chybičky krásy, které tě dělají jedinečnou!

Za tyto věci by ses nikdy neměla stydět!

Tvá váha

Hmotnost je číslo. Nejméně zajímavá věc na tobě. Lidé se pokusí komentovat, zda je to číslo správné, ale jde jen o tvé vlastní pohodlí a nikdo nemá právo říkat ti do toho.

Něco se trochu třese? NO A CO!

Možná si myslíš, že pokud se ti při chůzi trochu třesou stehna, tak jsi tlustá?. Ne, je to normální a není to nic, za co by se bylo třeba stydět.

Nemáš mezi stehny mezeru? Svět se nezboří!

Může se stát, že i kdyby si do rána zhubla 50 kilo, mezeru mezi nohama mít nebudeš. Bohužel, ne každá kostra je stejná. Mezera mezi stehny v žádném případě neurčuje míru štíhlosti. A svět se nezboří ani tehdy, pokud mezeru mezi stehny máš.

Tvoje vlasy jsou krásné bez ohledu na jejich délku

Není podstatné jaké barvy jsou, nebo jakou texturu mají tvoje vlasy. Je nepodstatné, zda jsou kudrnaté, rovné, s objemem, bez něj, nebo zcela nezkrotné. Jsou tvé a jsou skvělé přesně takové, jaké jsou! A v odborných salonech se leccos dá vymyslet, takže žádné zoufání.

Tvůj smích je perfektní

Možná při smíchu vydáváš podivné zvuky ... NO A CO! Smích je zdravý a úžasný. Často je to právě on, který přátele rozesměje mnohem víc než to, proč se původně začali smát.

Žádný fotoaparát neubírá a ani nepřidává na váze

Možná tomu těžko uvěříš, ale je to tak. Jsi jaká si a i tvoje fotky jsou jaké jsou - skvělé ... Opravdu!

Nesrovnávej skutečné  tělo s virtuálními

Nebo s těmi z photoshopu, filmů, či časopisů. Opravdu. Ani ta nejkrásnější žena není taková, jaká je její fotografie v časopise. A navíc po ránu? To i ta největší kráska vypadá hrozně. Nebo si myslíte, že se budí učesané, namalované a s vyčištěnými zuby?

Lodičky, tenisky ... neřešit.

Noste to, v čem se cítíte dobře. Je to hloupé, když se ti smějí, že to není IN, ale ty jsi jiná, svoje a v pohodlí, ne?  Nos  to, v čem se cítíš nejlépe.

S make-upem, či bez?

Některé ženy ho nosí hodně, jiné málo. Někteří muži ho nenosí, jiní zase ano. Prostě nedělej to, co se ti nelíbí ani na druhých. Zachovej si zdravý úsudek a ciť se skvěle.

Tvůj zadek je perfektní přesně takový jaký je!

Začni ho mít ráda!

Tvoje prsa jsou krásná bez ohledu na to, jaké jsou velká ... Nakonec – článek k ňadrům - Dokonalé poprsí?

Ať už jsou velké nebo malé ... Nauč se využívat jejich výhod a přestaň si neustále přát přesný opak toho, co máš. To platí víceméně pro všechno.

A nakonec -> jsi krásná bez ohledu na to, co o tobě říkají jiní!

Jak si o tobě mohou myslet, že jsi krásná, když se nelíbíš ani sama sobě? Ve všech případech, ať už chceš, nebo očekáváš cokoliv, začni nejdříve od sebe.

dokonalá žena?

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Dokonalá žena s TianDe (TianDe, 5. 4. 2018 22:50:36) Odpovědět

    Zakoupila jsem si výrobky od TianDe. Každé ráno se několikrát po sobě nadechnu a vydechnu. Tím se mi zlepší nálada, také se napiju studené vody. A zejména se namaluju výrobky od Tiande www.tiande-registrace.cz, protože to mi opravdu zvedne sebevědomí.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská