0 Kč

Poprsí

Prsa jsou jedním z nejvýraznějších znaků ženskosti, ženy však jejich tvaru, velikosti a dalším detailům připisují nepřiměřený význam ...

Nezáleží na tom, zda jsou prsa větší nebo menší, kulatá nebo "hruškovitá", podstatné je, aby byla zdravá, a dokud je to možné i pevná. "Prsnímu (a silikonovému) boomu" však stále podléhá množství dorůstajících dívek, dozrávajících mladých žen i zralých padesátnic ...

Velikost poprsí:

velikost a tvar prsou jsou podmíněny dědičně. Do určité míry se prsa mohou zvětšit vlivem hormonů (např. Při užívání hormonální antikoncepce) nebo při nežádoucí nadváze; všechny ostatní "přirozené" způsoby jsou reklamní podvod. Zvětšování prsou pomocí silikonu je značně sporné; a to nejen z hlediska zdraví, ale i výsledného estetického a pocitového efektu . V budoucnu by alternativou pro zvětšování poprsí mohla být tkáň nacházející se v podbřišku, která při novém umístění přirozeně srůstá a podobá se tkáním prsou.

Problémem bývá i různá velikost prsou:

Nerovnáprsa jsou však zcela normálním, neškodným jevem, který vzniká v období růstu v důsledku nevyrovnané hormonální hladiny. Rozdíly mohou být samozřejmě více či méně nápadné, ale stejně velké prsy jsou spíše výjimkou.

Uzliny v prsou:

Ženské tělo se v měsíčním cyklu připravuje na eventuální těhotenství, přičemž dochází ke změnám i v prsou. V rámci těchto změn jsou na vazivovou tkáň prsou kladeny nemalé nároky, a pokud je tato tkáň příliš slabá, může dojít k seskupení tkáňových vláken a vzniku uzlin. Doporučuje se však podobné "objevy" nepodceňovat a absolvovat gynekologické vyšetření.

Malé prsní bradavky:

Příčinou vzniku tzv. skrytých bradavek bývá relativně nízká hladina hormonů. Operace na "přenesení" bradavek se většinou nedoporučuje, protože by se při ní zničilo příliš mnoho nervů a bradavky by mohly být necitlivé nebo by se mohly narušit mléčné žlázy.

Těhotenské praskliny:

Malé praskliny na pokožce prsou mohou vzniknout vždy při nadměrném natažení kůže, tedy nejen v těhotenství, ale i při nadváze. Důvodem ke vzniku prasklinek může být také slabé tkáň a hormonální změny.

Chloupky na prsou:

Chloupky na poprsí se u žen objevují v důsledku hormonálních změn. Lze je odbarvit nebo odstřihnout u kořínku, není vhodné je vytrhávat.

Bradavkový sekret:

Sekret sporadicky vytékající z bradavek pochází z mléčných žláz. Pokud vytéká pouze z jedné bradavky nebo je krvavý,je  třeba se poradit s lékařem.

dokonalá prsa

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

_3c19a007-8fbf-43e4-8202-8867c0105b73.jpg

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív