OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Poprsí

Prsa jsou jedním z nejvýraznějších znaků ženskosti, ženy však jejich tvaru, velikosti a dalším detailům připisují nepřiměřený význam ...

Nezáleží na tom, zda jsou prsa větší nebo menší, kulatá nebo "hruškovitá", podstatné je, aby byla zdravá, a dokud je to možné i pevná. "Prsnímu (a silikonovému) boomu" však stále podléhá množství dorůstajících dívek, dozrávajících mladých žen i zralých padesátnic ...

Velikost poprsí:

velikost a tvar prsou jsou podmíněny dědičně. Do určité míry se prsa mohou zvětšit vlivem hormonů (např. Při užívání hormonální antikoncepce) nebo při nežádoucí nadváze; všechny ostatní "přirozené" způsoby jsou reklamní podvod. Zvětšování prsou pomocí silikonu je značně sporné; a to nejen z hlediska zdraví, ale i výsledného estetického a pocitového efektu . V budoucnu by alternativou pro zvětšování poprsí mohla být tkáň nacházející se v podbřišku, která při novém umístění přirozeně srůstá a podobá se tkáním prsou.

Problémem bývá i různá velikost prsou:

Nerovnáprsa jsou však zcela normálním, neškodným jevem, který vzniká v období růstu v důsledku nevyrovnané hormonální hladiny. Rozdíly mohou být samozřejmě více či méně nápadné, ale stejně velké prsy jsou spíše výjimkou.

Uzliny v prsou:

Ženské tělo se v měsíčním cyklu připravuje na eventuální těhotenství, přičemž dochází ke změnám i v prsou. V rámci těchto změn jsou na vazivovou tkáň prsou kladeny nemalé nároky, a pokud je tato tkáň příliš slabá, může dojít k seskupení tkáňových vláken a vzniku uzlin. Doporučuje se však podobné "objevy" nepodceňovat a absolvovat gynekologické vyšetření.

Malé prsní bradavky:

Příčinou vzniku tzv. skrytých bradavek bývá relativně nízká hladina hormonů. Operace na "přenesení" bradavek se většinou nedoporučuje, protože by se při ní zničilo příliš mnoho nervů a bradavky by mohly být necitlivé nebo by se mohly narušit mléčné žlázy.

Těhotenské praskliny:

Malé praskliny na pokožce prsou mohou vzniknout vždy při nadměrném natažení kůže, tedy nejen v těhotenství, ale i při nadváze. Důvodem ke vzniku prasklinek může být také slabé tkáň a hormonální změny.

Chloupky na prsou:

Chloupky na poprsí se u žen objevují v důsledku hormonálních změn. Lze je odbarvit nebo odstřihnout u kořínku, není vhodné je vytrhávat.

Bradavkový sekret:

Sekret sporadicky vytékající z bradavek pochází z mléčných žláz. Pokud vytéká pouze z jedné bradavky nebo je krvavý,je  třeba se poradit s lékařem.

dokonalá prsa

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Důležité informace

OTEVŘENO OD 3.5.2021 - KONEČNĚ

Ke 3. květnu se v Česku znovu otevřou služby spojené s péčí o tělo, jako jsou: kadeřnictví, manikúry, pedikúry, masáže nebo kosmetické služby.
Obsluha může v jeden čas poskytovat službu vždy jen jednomu zákazníkovi. Mezi místy, kde jsou klienti obsluhováni, musí být rozestup minimálně dva metry.
Lidé, kteří budou chtít služeb využít, se budou moci prokázat několika typy testů a potvrzení:
  • PCR testem nebo
  • antigenní testem provedeným na certifikovaném místě,
  • použitelné budou i testy z práce či školy.
  • Jednorázově si také člověk bude moci udělat test sám přímo v provozovně před využitím služby.

My to budeme dodržovat - děláme to pro vás .... kadeřnictví je uklizeno, dezinfikováno, nachystáno na vaše návštěvy.

Články, návody, tipy

Archív