0 Kč

Trpíte celulitidou?

Je dokázáno, že celulitidou trpí 9 z 10 žen a to bez ohledu na hmotnost. S blížícím se létem nás celulitida ještě více trápí. Pokud chceš vědět jak zbavit celulitidy, tak určitě čti dál.

Celulitida nebo jinak pomerančová kůže, je spojena se ztrátou elasticity kůže a sníženým průtokem krve. Přispěvatelem jsou také toxiny, které se v těle hromadí. Naštěstí však existují účinné způsoby jak celulitidu odstranit. Zde jsou nejlepší tipy na to, jak se rychle a jednoduše zbavit celulitidy:

Masážní peeling

Peeling stimuluje kožní buňky a pomáhá zlepšovat lymfatický oběh, který pomáhá při přirozeném vylučování toxinů z těla. Pomocí tělového peelingu si masíruj místa postižená celulitidou. Vždy masíruj směrem k srdci, protože to je místo, kde má lymfa proudit. Po masážním peelingu se osprchuj a následně natři pokožku kokosovým olejem. Masážní peeling opakuj denně. Už po prvním uvidíš výsledek - pokožka bude hladší a celulitida méně viditelná.

Namísto tělového peelingu můžeš použít i kávu! Káva obsahuje kofein, který stimuluje pokožku a zrychluje průtok krve. Jednoduše kávu z kávovaru nevyhazujte, ale polož si ji do koupelny a před sprchováním si s ní masíruj místa, na kterých máš celulitidu.

Po masáži je důležité vypít hodně vody (alespoň 3 litry v průběhu následujících 24 hodin). Pomáhá při vylučování toxinů z těla.

Citronová šťáva a kajenský pepř

Tato kombinace nejefektivnější zlepšuje pružnost a detoxikaci zevnitř. Smíchej čerstvou citrónovou šťávu s kajenským pepřem a tento nápoj vypij třikrát denně. Výsledkem budeš ohromena!

Volné oblečení

Jak již bylo zmíněno, důležitý faktor při vzniku celulitidy je cirkulace krve. Těsné oblečení ji může omezovat. Pokud prádlo nebo oblečení zanechává na tvé kůži výrazné stopy, znamená to, že je narušen průtok krve. Vyzkoušej volnější střihy a sleduj, jak se bude celulitida zlepšovat.

Cvičení

Nejlepším na všechno je ale cvičení. Celulitida není výjimkou. Pokud celý den v práci nebo ve škole sedíš, narušuje se průtok krve a tím se celulitida zhoršuje. Nemusíš makat v posilovně. Stačí ti pár minut denně chůze, běhu nebo jakékoli činnosti, důležité je, že rozhýbeš své nohy.

Přejeme hodně štěstí v boji s celulitidou. Pokud máš ještě nějaké tipy, které fungují, poděl se o ně v komentáři.

celulitida

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív