OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Trpíte celulitidou?

Je dokázáno, že celulitidou trpí 9 z 10 žen a to bez ohledu na hmotnost. S blížícím se létem nás celulitida ještě více trápí. Pokud chceš vědět jak zbavit celulitidy, tak určitě čti dál.

Celulitida nebo jinak pomerančová kůže, je spojena se ztrátou elasticity kůže a sníženým průtokem krve. Přispěvatelem jsou také toxiny, které se v těle hromadí. Naštěstí však existují účinné způsoby jak celulitidu odstranit. Zde jsou nejlepší tipy na to, jak se rychle a jednoduše zbavit celulitidy:

Masážní peeling

Peeling stimuluje kožní buňky a pomáhá zlepšovat lymfatický oběh, který pomáhá při přirozeném vylučování toxinů z těla. Pomocí tělového peelingu si masíruj místa postižená celulitidou. Vždy masíruj směrem k srdci, protože to je místo, kde má lymfa proudit. Po masážním peelingu se osprchuj a následně natři pokožku kokosovým olejem. Masážní peeling opakuj denně. Už po prvním uvidíš výsledek - pokožka bude hladší a celulitida méně viditelná.

Namísto tělového peelingu můžeš použít i kávu! Káva obsahuje kofein, který stimuluje pokožku a zrychluje průtok krve. Jednoduše kávu z kávovaru nevyhazujte, ale polož si ji do koupelny a před sprchováním si s ní masíruj místa, na kterých máš celulitidu.

Po masáži je důležité vypít hodně vody (alespoň 3 litry v průběhu následujících 24 hodin). Pomáhá při vylučování toxinů z těla.

Citronová šťáva a kajenský pepř

Tato kombinace nejefektivnější zlepšuje pružnost a detoxikaci zevnitř. Smíchej čerstvou citrónovou šťávu s kajenským pepřem a tento nápoj vypij třikrát denně. Výsledkem budeš ohromena!

Volné oblečení

Jak již bylo zmíněno, důležitý faktor při vzniku celulitidy je cirkulace krve. Těsné oblečení ji může omezovat. Pokud prádlo nebo oblečení zanechává na tvé kůži výrazné stopy, znamená to, že je narušen průtok krve. Vyzkoušej volnější střihy a sleduj, jak se bude celulitida zlepšovat.

Cvičení

Nejlepším na všechno je ale cvičení. Celulitida není výjimkou. Pokud celý den v práci nebo ve škole sedíš, narušuje se průtok krve a tím se celulitida zhoršuje. Nemusíš makat v posilovně. Stačí ti pár minut denně chůze, běhu nebo jakékoli činnosti, důležité je, že rozhýbeš své nohy.

Přejeme hodně štěstí v boji s celulitidou. Pokud máš ještě nějaké tipy, které fungují, poděl se o ně v komentáři.

celulitida


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská