OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Chcete, aby vaše oči byly stále krásné?

Stres, chyby v životosprávě, nesprávná péče o pleť a v neposlední řadě věk přispívají k tvorbě nejen vrásek. Ale také ….

 

… Otoků a tmavých kruhů pod očima.

To nejméně, co můžete pro váš vzhled a okolí očí udělat, je abyste si dopřáli dostatek spánku, ve slunečním období nosili sluneční brýle, aby vaše tělo mělo dostatek vitamínů a minerálů, které zlepšují stav pokožky a nakonec dodržovali správnou životosprávu.

 

…Tmavých kruhů

Známe několik příčin tvorby tmavých kruhů pod očima. Jednou z příčin je i dědičná dispozice. V tomto případě je nejvhodnější navštívit dermatologa, který zjistí příčinu a navrhne léčbu. Další z příčin je nedostatek spánku, dlouhodobé namáhání očí, málo vitamínů, stres a špatný životní styl. V tomto případě pomůže odstranění příčin ve spojení s kosmetickými prostředky.

 

… Váčků pod očima

Vznikají nejčastěji následkem onemocnění očí, z nedostatku spánku i nevhodného kosmetického přípravku. Podobně jako u kruhů, mohou být dědičnou záležitostí, kde signalizují špatné fungování organismu, například zadržování vody nebo nadměrné shromažďování tuku ve víčkách.

 

… Prvních vrásek

Na první pohled je zřejmé, že pokožka v okolí očí je jemnější a citlivější. Je to proto, že se tam nenachází dostatečné množství mazových žlázek a proto je málo pružná. Právě v těchto partiích je náchylná k dehydrataci, která souvisí s její křehkostí. Zároveň naše pokožka reaguje na hormonální změny, poruchy, stres, vnější znečištění, což se může projevit ve výskytu prvních vrásek.

 

Péče

Kdy začít používat oční krémy? Ideální je asi co nejdříve, už jsou dávno vyvráceny názory, že časné používání těchto krémů škodí. V prvním stádiu, asi kolem dvacátého roku je vhodné používat lehké hydratační krémy alespoň na noc. Od třicítky si pleť kromě hydratačních přípravků vyžaduje i výživnější krémy, které zabraňují tvorbě vrásek.

Rozdělení péče o pleť na denní a noční ošetření má být samozřejmostí. Od čtyřicítky používejte intenzivní protivráskové přípravky a v padesátce si dopřejte už i liftingové krémy. Správné nanášení krému je velmi důležité, krém lehce vmasírujte krouživými pohyby nebo vklepejte do okolí očí. Začněte od vnějšího koutku oka a pomalu přejděte k vnitřnímu. 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

Po-Pá     8:00    18:00

Pouze na objednávku

Orientační prac.doba

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

18.1.2018
Hořčík - kouzelné slovo pro tělo

Zázračný prvek. Bez něj se neobejdeme, potřebuje ho tělo.

3.1.2018
Melíry pro krátké vlasy

Jak zkrásnit krásné vlasy? Melír je taky řešení. 9 ukázek - nezláká vás to?

18.12.2017
5 bylin pro zdraví

Nechceme být přece na svátky nemocni, ale dávat za léky takový palby? 

archív

Oblíbené odkazy

optimalizace PageRank.cz

Portál Tišnov - informační portál města

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, Lukáš Kubica, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, free studio, free-studio, studio-free, Blanka Pavlínová, Radka Váňová, kosmetika Tišno, kadeřnictví Albert,, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská