0 Kč

Chcete, aby vaše oči byly stále krásné?

Stres, chyby v životosprávě, nesprávná péče o pleť a v neposlední řadě věk přispívají k tvorbě nejen vrásek. Ale také ….

 

… Otoků a tmavých kruhů pod očima.

To nejméně, co můžete pro váš vzhled a okolí očí udělat, je abyste si dopřáli dostatek spánku, ve slunečním období nosili sluneční brýle, aby vaše tělo mělo dostatek vitamínů a minerálů, které zlepšují stav pokožky a nakonec dodržovali správnou životosprávu.

 

…Tmavých kruhů

Známe několik příčin tvorby tmavých kruhů pod očima. Jednou z příčin je i dědičná dispozice. V tomto případě je nejvhodnější navštívit dermatologa, který zjistí příčinu a navrhne léčbu. Další z příčin je nedostatek spánku, dlouhodobé namáhání očí, málo vitamínů, stres a špatný životní styl. V tomto případě pomůže odstranění příčin ve spojení s kosmetickými prostředky.

 

… Váčků pod očima

Vznikají nejčastěji následkem onemocnění očí, z nedostatku spánku i nevhodného kosmetického přípravku. Podobně jako u kruhů, mohou být dědičnou záležitostí, kde signalizují špatné fungování organismu, například zadržování vody nebo nadměrné shromažďování tuku ve víčkách.

 

… Prvních vrásek

Na první pohled je zřejmé, že pokožka v okolí očí je jemnější a citlivější. Je to proto, že se tam nenachází dostatečné množství mazových žlázek a proto je málo pružná. Právě v těchto partiích je náchylná k dehydrataci, která souvisí s její křehkostí. Zároveň naše pokožka reaguje na hormonální změny, poruchy, stres, vnější znečištění, což se může projevit ve výskytu prvních vrásek.

 

Péče

Kdy začít používat oční krémy? Ideální je asi co nejdříve, už jsou dávno vyvráceny názory, že časné používání těchto krémů škodí. V prvním stádiu, asi kolem dvacátého roku je vhodné používat lehké hydratační krémy alespoň na noc. Od třicítky si pleť kromě hydratačních přípravků vyžaduje i výživnější krémy, které zabraňují tvorbě vrásek.

Rozdělení péče o pleť na denní a noční ošetření má být samozřejmostí. Od čtyřicítky používejte intenzivní protivráskové přípravky a v padesátce si dopřejte už i liftingové krémy. Správné nanášení krému je velmi důležité, krém lehce vmasírujte krouživými pohyby nebo vklepejte do okolí očí. Začněte od vnějšího koutku oka a pomalu přejděte k vnitřnímu. 

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

_3c19a007-8fbf-43e4-8202-8867c0105b73.jpg

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív