OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Chcete, aby vaše oči byly stále krásné?

Stres, chyby v životosprávě, nesprávná péče o pleť a v neposlední řadě věk přispívají k tvorbě nejen vrásek. Ale také ….

 

… Otoků a tmavých kruhů pod očima.

To nejméně, co můžete pro váš vzhled a okolí očí udělat, je abyste si dopřáli dostatek spánku, ve slunečním období nosili sluneční brýle, aby vaše tělo mělo dostatek vitamínů a minerálů, které zlepšují stav pokožky a nakonec dodržovali správnou životosprávu.

 

…Tmavých kruhů

Známe několik příčin tvorby tmavých kruhů pod očima. Jednou z příčin je i dědičná dispozice. V tomto případě je nejvhodnější navštívit dermatologa, který zjistí příčinu a navrhne léčbu. Další z příčin je nedostatek spánku, dlouhodobé namáhání očí, málo vitamínů, stres a špatný životní styl. V tomto případě pomůže odstranění příčin ve spojení s kosmetickými prostředky.

 

… Váčků pod očima

Vznikají nejčastěji následkem onemocnění očí, z nedostatku spánku i nevhodného kosmetického přípravku. Podobně jako u kruhů, mohou být dědičnou záležitostí, kde signalizují špatné fungování organismu, například zadržování vody nebo nadměrné shromažďování tuku ve víčkách.

 

… Prvních vrásek

Na první pohled je zřejmé, že pokožka v okolí očí je jemnější a citlivější. Je to proto, že se tam nenachází dostatečné množství mazových žlázek a proto je málo pružná. Právě v těchto partiích je náchylná k dehydrataci, která souvisí s její křehkostí. Zároveň naše pokožka reaguje na hormonální změny, poruchy, stres, vnější znečištění, což se může projevit ve výskytu prvních vrásek.

 

Péče

Kdy začít používat oční krémy? Ideální je asi co nejdříve, už jsou dávno vyvráceny názory, že časné používání těchto krémů škodí. V prvním stádiu, asi kolem dvacátého roku je vhodné používat lehké hydratační krémy alespoň na noc. Od třicítky si pleť kromě hydratačních přípravků vyžaduje i výživnější krémy, které zabraňují tvorbě vrásek.

Rozdělení péče o pleť na denní a noční ošetření má být samozřejmostí. Od čtyřicítky používejte intenzivní protivráskové přípravky a v padesátce si dopřejte už i liftingové krémy. Správné nanášení krému je velmi důležité, krém lehce vmasírujte krouživými pohyby nebo vklepejte do okolí očí. Začněte od vnějšího koutku oka a pomalu přejděte k vnitřnímu. 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská