0 Kč

UDĚLEJ SI SAMA: Zelené smoothie

V každodenním životě do těla příjímáme toxiny z prostředí, ve kterém žijeme nebo ze stravy. Tyto látky negativně ovlivňují naše zdraví, zpomalují činnost důležitých orgánů a tím i spalování tuků. Samozřejmě co a čím, kdy a kolik, to je vyloženě na odborný článek. Když si to uvědomíme, začneme se zamýšlet nad tím jak to změnit, jak své tělo očistit od škodlivých toxinů.

Nemusíš sahat po pochybných detoxikačních dietách. Stačí udělat malou změnu k lepšímu. V první řadě bys měla vědět něco o tom, jak detoxikace vlastně funguje. Proto ti doporučuji knihu Čas na DETOX.

Detoxikační smoothie si nemusíš kupovat, sama si ho uděláš nejlepší! Mám pro tebe skvělý recept, který musíš vyzkoušet! Smoothie  ti dodá energii a usnadní čištění těla od toxinů. Musím však upozornit, aby si po jednom smoothie nečekala zázraky. K účinné detoxikaci těla je třeba upravit celý jídelníček.

Ingredience:

  1. 1 oloupaný pomeranč
  2. 1 středně velký banán
  3. 1/2 limetky
  4. 1 lžíce Chia semínek (namočené ve vodě na 5 minut)
  5. kousek zázvoru
  6. 2 šálky kapusty
  7. voda (množství závisí na tom, jaké husté chceš mít smoothie)

Postup:

Všechny ingredience kromě kapusty přidej do mixéru a rozmixuj. Pak přidej kapustové listy a mixujte na nejvyšším stupni 30 sekund dokud bude smoothie krémové).

Zelené detoxikační smoothie

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív