OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Nehty - zdraví a P-shine

Silné, zdravé a pěkně vypadající nehty doplňují náš vzhled a dokonce je to součást naší módy. Trávíme spoustu času a utrácíme spoustu peněz každý den pro péči o nehty, abychom dali  našim nehtům to, co potřebují. Kdyby nehty samostatně žily, samy by si řekly o to, jak je ošetřit a jak při tom i ušetřit. J My to ale uděláme za ně. Následující tipy vám pomohou k tomu, aby vaše nehty byly čisté, zdravé a dobře vypadající. 

Zásadně si stříhejte nehty po koupeli. To je zdravé a bezpečné, zejména pro ty, kteří mají problém s křehkými nehty. Mokré nehty lze snadno zkrátit nebo tvarovat. Je to proto, že jsou nasáklé vodou, čímž se stávají měkkými a snadno se stříhají bez popraskání. Tak jako tělo potřebuje každý den hydratovat, tak i nehty potřebují denní výživu a vláhu. 

Jeden z tipů jak udržet nehty zdravé - lékaři doporučují častou hygienu rukou, abyste zabránili nebezpečí infekce nehtů, jako jsou bakteriální a virové infekce. Infekce si přivodíte i kousáním nehtů, nebo když si půjčujete mezi sebou pilník na nehty či si myjete ruce ne úplně čistou vodou. Vždy nutně dodržujte to, že budete používat vlastní sadu nástrojů a vlastní lak na nehty, které nebezpečí infekce pomůže minimalizovat. 

Jedna rada pro nehty na nohou – když si kupujete obuv, kupujte si správnou velikost bot. Když máte malé boty nejenže vás bolí obvykle nohy, ale nehtům (prstům) způsobujete nepohodlí a tím mohou vznikat puchýře, otlaky a z nich infekce.

Když si sami ošetřujete nehty na rukou, nikdy nezkracujte kůžičku nůžtičkami, ale snažte se spíše zatlačit kůžičku směrem do lůžka nehtu. Jemně a tupým nástrojem. 

Mimochodem. Vždycky, ač to něco stojí, je lepší si nechat ošetřit nehty (ruce) odborně. To myslíme jak pedikúru, tak i manikúru. Pracovnice jsou na to školeny, používají pro vás vždy naprosto čisté nástroje a dodržují veškeré zásady hygieny. Proto v solidním salonu nehrozí infekce a viry. 

A dokonalá péče o ruce a nehty? P-shine - Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.  

Přednosti P-Shine manikúry 

- dlouhodobý účinek
- nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu 
- větší pevnost nehtu
- větší pružnost nehtu
- nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka
- prevence proti lámání a třepení nehtu

P-Shine manikúru vám udělají v našem nehtovém studiu. 

A to by bylo, aby vaše nehty nezůstaly krásné, lesklé, ale hlavně zdravé.

P-Shine


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29.3.2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14.3.2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1.3.2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

optimalizace PageRank.cz

Portál Tišnov - informační portál města

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská