0 Kč

Nehty - zdraví a P-shine

Silné, zdravé a pěkně vypadající nehty doplňují náš vzhled a dokonce je to součást naší módy. Trávíme spoustu času a utrácíme spoustu peněz každý den pro péči o nehty, abychom dali  našim nehtům to, co potřebují. Kdyby nehty samostatně žily, samy by si řekly o to, jak je ošetřit a jak při tom i ušetřit. J My to ale uděláme za ně. Následující tipy vám pomohou k tomu, aby vaše nehty byly čisté, zdravé a dobře vypadající. 

Zásadně si stříhejte nehty po koupeli. To je zdravé a bezpečné, zejména pro ty, kteří mají problém s křehkými nehty. Mokré nehty lze snadno zkrátit nebo tvarovat. Je to proto, že jsou nasáklé vodou, čímž se stávají měkkými a snadno se stříhají bez popraskání. Tak jako tělo potřebuje každý den hydratovat, tak i nehty potřebují denní výživu a vláhu. 

Jeden z tipů jak udržet nehty zdravé - lékaři doporučují častou hygienu rukou, abyste zabránili nebezpečí infekce nehtů, jako jsou bakteriální a virové infekce. Infekce si přivodíte i kousáním nehtů, nebo když si půjčujete mezi sebou pilník na nehty či si myjete ruce ne úplně čistou vodou. Vždy nutně dodržujte to, že budete používat vlastní sadu nástrojů a vlastní lak na nehty, které nebezpečí infekce pomůže minimalizovat. 

Jedna rada pro nehty na nohou – když si kupujete obuv, kupujte si správnou velikost bot. Když máte malé boty nejenže vás bolí obvykle nohy, ale nehtům (prstům) způsobujete nepohodlí a tím mohou vznikat puchýře, otlaky a z nich infekce.

Když si sami ošetřujete nehty na rukou, nikdy nezkracujte kůžičku nůžtičkami, ale snažte se spíše zatlačit kůžičku směrem do lůžka nehtu. Jemně a tupým nástrojem. 

Mimochodem. Vždycky, ač to něco stojí, je lepší si nechat ošetřit nehty (ruce) odborně. To myslíme jak pedikúru, tak i manikúru. Pracovnice jsou na to školeny, používají pro vás vždy naprosto čisté nástroje a dodržují veškeré zásady hygieny. Proto v solidním salonu nehrozí infekce a viry. 

A dokonalá péče o ruce a nehty? P-shine - Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.  

Přednosti P-Shine manikúry 

- dlouhodobý účinek
- nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu 
- větší pevnost nehtu
- větší pružnost nehtu
- nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka
- prevence proti lámání a třepení nehtu

P-Shine manikúru vám udělají v našem nehtovém studiu. 

A to by bylo, aby vaše nehty nezůstaly krásné, lesklé, ale hlavně zdravé.

P-Shine

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív