OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Nehty - zdraví a P-shine

Silné, zdravé a pěkně vypadající nehty doplňují náš vzhled a dokonce je to součást naší módy. Trávíme spoustu času a utrácíme spoustu peněz každý den pro péči o nehty, abychom dali  našim nehtům to, co potřebují. Kdyby nehty samostatně žily, samy by si řekly o to, jak je ošetřit a jak při tom i ušetřit. J My to ale uděláme za ně. Následující tipy vám pomohou k tomu, aby vaše nehty byly čisté, zdravé a dobře vypadající. 

Zásadně si stříhejte nehty po koupeli. To je zdravé a bezpečné, zejména pro ty, kteří mají problém s křehkými nehty. Mokré nehty lze snadno zkrátit nebo tvarovat. Je to proto, že jsou nasáklé vodou, čímž se stávají měkkými a snadno se stříhají bez popraskání. Tak jako tělo potřebuje každý den hydratovat, tak i nehty potřebují denní výživu a vláhu. 

Jeden z tipů jak udržet nehty zdravé - lékaři doporučují častou hygienu rukou, abyste zabránili nebezpečí infekce nehtů, jako jsou bakteriální a virové infekce. Infekce si přivodíte i kousáním nehtů, nebo když si půjčujete mezi sebou pilník na nehty či si myjete ruce ne úplně čistou vodou. Vždy nutně dodržujte to, že budete používat vlastní sadu nástrojů a vlastní lak na nehty, které nebezpečí infekce pomůže minimalizovat. 

Jedna rada pro nehty na nohou – když si kupujete obuv, kupujte si správnou velikost bot. Když máte malé boty nejenže vás bolí obvykle nohy, ale nehtům (prstům) způsobujete nepohodlí a tím mohou vznikat puchýře, otlaky a z nich infekce.

Když si sami ošetřujete nehty na rukou, nikdy nezkracujte kůžičku nůžtičkami, ale snažte se spíše zatlačit kůžičku směrem do lůžka nehtu. Jemně a tupým nástrojem. 

Mimochodem. Vždycky, ač to něco stojí, je lepší si nechat ošetřit nehty (ruce) odborně. To myslíme jak pedikúru, tak i manikúru. Pracovnice jsou na to školeny, používají pro vás vždy naprosto čisté nástroje a dodržují veškeré zásady hygieny. Proto v solidním salonu nehrozí infekce a viry. 

A dokonalá péče o ruce a nehty? P-shine - Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.  

Přednosti P-Shine manikúry 

- dlouhodobý účinek
- nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu 
- větší pevnost nehtu
- větší pružnost nehtu
- nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka
- prevence proti lámání a třepení nehtu

P-Shine manikúru vám udělají v našem nehtovém studiu. 

A to by bylo, aby vaše nehty nezůstaly krásné, lesklé, ale hlavně zdravé.

P-Shine


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská