OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Nehty - zdraví a P-shine

Silné, zdravé a pěkně vypadající nehty doplňují náš vzhled a dokonce je to součást naší módy. Trávíme spoustu času a utrácíme spoustu peněz každý den pro péči o nehty, abychom dali  našim nehtům to, co potřebují. Kdyby nehty samostatně žily, samy by si řekly o to, jak je ošetřit a jak při tom i ušetřit. J My to ale uděláme za ně. Následující tipy vám pomohou k tomu, aby vaše nehty byly čisté, zdravé a dobře vypadající. 

Zásadně si stříhejte nehty po koupeli. To je zdravé a bezpečné, zejména pro ty, kteří mají problém s křehkými nehty. Mokré nehty lze snadno zkrátit nebo tvarovat. Je to proto, že jsou nasáklé vodou, čímž se stávají měkkými a snadno se stříhají bez popraskání. Tak jako tělo potřebuje každý den hydratovat, tak i nehty potřebují denní výživu a vláhu. 

Jeden z tipů jak udržet nehty zdravé - lékaři doporučují častou hygienu rukou, abyste zabránili nebezpečí infekce nehtů, jako jsou bakteriální a virové infekce. Infekce si přivodíte i kousáním nehtů, nebo když si půjčujete mezi sebou pilník na nehty či si myjete ruce ne úplně čistou vodou. Vždy nutně dodržujte to, že budete používat vlastní sadu nástrojů a vlastní lak na nehty, které nebezpečí infekce pomůže minimalizovat. 

Jedna rada pro nehty na nohou – když si kupujete obuv, kupujte si správnou velikost bot. Když máte malé boty nejenže vás bolí obvykle nohy, ale nehtům (prstům) způsobujete nepohodlí a tím mohou vznikat puchýře, otlaky a z nich infekce.

Když si sami ošetřujete nehty na rukou, nikdy nezkracujte kůžičku nůžtičkami, ale snažte se spíše zatlačit kůžičku směrem do lůžka nehtu. Jemně a tupým nástrojem. 

Mimochodem. Vždycky, ač to něco stojí, je lepší si nechat ošetřit nehty (ruce) odborně. To myslíme jak pedikúru, tak i manikúru. Pracovnice jsou na to školeny, používají pro vás vždy naprosto čisté nástroje a dodržují veškeré zásady hygieny. Proto v solidním salonu nehrozí infekce a viry. 

A dokonalá péče o ruce a nehty? P-shine - Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.  

Přednosti P-Shine manikúry 

- dlouhodobý účinek
- nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu 
- větší pevnost nehtu
- větší pružnost nehtu
- nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka
- prevence proti lámání a třepení nehtu

P-Shine manikúru vám udělají v našem nehtovém studiu. 

A to by bylo, aby vaše nehty nezůstaly krásné, lesklé, ale hlavně zdravé.

P-Shine

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Důležité informace

OTEVŘENO OD 3.5.2021 - KONEČNĚ

Ke 3. květnu se v Česku znovu otevřou služby spojené s péčí o tělo, jako jsou: kadeřnictví, manikúry, pedikúry, masáže nebo kosmetické služby.
Obsluha může v jeden čas poskytovat službu vždy jen jednomu zákazníkovi. Mezi místy, kde jsou klienti obsluhováni, musí být rozestup minimálně dva metry.
Lidé, kteří budou chtít služeb využít, se budou moci prokázat několika typy testů a potvrzení:
  • PCR testem nebo
  • antigenní testem provedeným na certifikovaném místě,
  • použitelné budou i testy z práce či školy.
  • Jednorázově si také člověk bude moci udělat test sám přímo v provozovně před využitím služby.

My to budeme dodržovat - děláme to pro vás .... kadeřnictví je uklizeno, dezinfikováno, nachystáno na vaše návštěvy.

Články, návody, tipy

Archív