0 Kč

Co s vlasy, když je venku hodně zima.

Když je venku hodně zima, snažíme se hlavu ochránit teplou pokrývkou hlavy. Takže sáhneme po čepici. Jenže mráz opakované sundávání a nasazování čepice, poškozuje vlasy. Jemná pokožka zhrubne a vlasy jsou zplihlé a bez života.

Zatímco venku teploty klesají, uvnitř topíme, tento rozdíl mezi teplotami neprospějí také vlasům. Ztrácejí vlhkost, jsou suché a snadno se lámou. Aby zůstaly i během dlouhých zimních měsíců nepoškozené, potřebují intenzivní péči.

Aby vaše vlasy neztrácely to, co je na nich krásné, dbejte rad odborníků. Pár rad a tipů na péči o vlasy:

 

• Teplé čepice noste s rozvahou

Určitě je nutné nosit šálu, klobouk nebo čepici, abychom si chránili hlavu před chladem a větrem. Dbejme ale přitom na to, aby pokrývka hlavy nebyla moc utěsněná či dokonce neprodyšná a nebránila tak volnému proudění krve. Způsobuje to zplihlé a mastné vlasy a roztřepené konečky.

 

• Statická elektřina

Častým nasazováním a sundáváním čepice vytváříme ve vlasech statickou elektřinu, pak se nedivme, že se obtížně češou a upravují. Ale tento problém vyřešíme naprosto jednoduše - používejte balzám při každém mytí vlasů. Když jej nemáte nebo jste si na něj u mytí nevzpomněli, nastříkejte si do dlaní menší množství regeneračního séra, vetřete do vlasů a rozčešte.

 

• Hydratace

Vlasy ztrácejí v zimních měsících hodně vlhkosti. Doporučujeme proto před opláchnutím ponechat kvalitní šampon na vlasech o pár minut déle než obvykle. Šampon pomůže obnovit strukturu vlasových vláken. Vlasy tak budou regenerované do hloubky a hebké.

Nepřehánějte to s používání fénu a žehličky. Tyto úpravy totiž mohou vlasy samy o sobě poškozovat. Když už používáte fén, nastavte si jej na chladnější, ne horký, vzduch. Vysoušení trvá o trochu déle, ale tolik neškodí.

I v zimním období záleží na tom, čím ošetřujete vlasy, jak kvalitní přípravky používáte. Poraďte se u odborníků (prodavači ve specializovaných obchodech nebo vaše kadeřnice) a vsaďte vždy na kvalitu a správný typ produktu. Můžete se totiž připravit na zimu, ať máte vlasy rovné, krátké, kudrnaté, dlouhé, řídké, bohaté. Buďte krásná tak, jak sama chcete.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív