0 Kč

Kokosový olej a soda

Co je snem každé ženy? Samozřejmě mít hladkou a vláčnou a dokonalou pokožku. Jak ovšem na to? Použít komerční přípravky, které stojí neskutečně mnoho peněz a jsou plné chemikálií?

Většina těchto výrobků je obohacených o malé kuličky, které odlupují odumřelé buňky a zároveň krémová textura vyživuje a vyhlazuje pokožku. Nabízíme vám levnou, přírodní alternativu, která nahradí všechno, co jste dříve používali k tomu, aby vaše pokožka byla hedvábně hladká.

Tento domácí krém je vyroben pouze z 2 složek, které se pravděpodobně máte i u vás doma. Vše, co potřebujete, je trochu jedlé sody a kokosový olej. Recept je velmi účinný při léčbě akné a problematické pleti.

Jedlá soda je úžasný produkt, používá se například na bělení zubů a léčbu akné. Je totiž dobrá na vyrovnávání úrovně pH v kůži, a to je důvod, proč je tak účinná pro problematickou pokožku. Kokosový olej je antibakteriální, podporuje hojení a hydratuje.

Postup

Záleží na typu pokožky, pokud vaše kůže je drsná a chcete, aby směs působila i jako peeling tak smíchejte ingredience v poměru 1: 1.

Pokud máte naopak pleť citlivější tak zvolte poměr 2 díly kokosového oleje ku 1 dílu sody.

Po smíchání naneste na obličej a nechte působit pár minut jako masku. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív