0 Kč

Obličej versus účes

Pokud je i pro vás během horkých letních dní, culík jediným možným řešením, je nejvyšší čas na změnu. Nový účes! Před tím, než začnete hledat obrázek toho „pravého“, měla byste zvážit několik faktorů, které výsledný efekt značně ovlivní. Tvar a rysy obličeje. Vyberte si nejvhodnější účes, podle tvaru vašeho obličeje. 

 

srdcovitý tvar

Vaší jasnou volbou by měla být ofina, ta vám pomůže skrýt čelo. Slušet vám budou polodlouhé účesy, končící kousek pod bradou. Dobrým řešením mohou být i kudrny, které přidávají na objemu v dolních partiích tváře. Pokud jste se rozhodla pro dlouhé rovné vlasy, nechte si sestříhat pár postraních pramínků. Určitě se vyhněte pěšince na střed nebo vysoko vyčesaným účesům

 srdcovitý tvar obličeje

hranatý tvar

Ideálními jsou ve vašem případě asymetrické účesy s pěšinkou na straně, které opticky uberou na hranatosti. Vhodné jsou například stupňovité účesy s boky sestříhanými do obličeje, nebo jemné kudrny či vlny okolo obličeje.

 

Vyhněte se zarovnanému polodlouhému účesu, rovně střižené ofině a pěšince uprostřed.

hranatý tvar obličeje

 

oválný tvar

Máte-li oválný obličej, můžete se radovat. Jedná se o nejideálnější tvar, kterému sluší téměř všechny typy účesů. Nemusíte se bát experimentovat a zkoušet extravagantní účesy. Pokud se vám podaří sladit účes a osobnost, úspěch máte zaručen!

 oválný tvar obličeje

kulatý tvar

Vašemu obličeji budou dokonale slušet účesy bohaté kolem brady, po stranách rovné nebo překrývající obličej. V případě ofiny volte raději vrstvenou než rovnou. Vyhýbejte se objemným kudrnám, příliš staženým vlasům a účesům končícím v úrovni brady.

 kulatý tvar obličeje

Nejste si jistá, jakého tvaru je váš obličej?

Sčesejte vlasy dozadu, můžete použít čelenku. Stoupněte si před zrcadlo a obkreslete obrysy vaší tváře pomocí mýdla nebo konturovací tužku na zrcadlo.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív