OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Obličej versus účes

Pokud je i pro vás během horkých letních dní, culík jediným možným řešením, je nejvyšší čas na změnu. Nový účes! Před tím, než začnete hledat obrázek toho „pravého“, měla byste zvážit několik faktorů, které výsledný efekt značně ovlivní. Tvar a rysy obličeje. Vyberte si nejvhodnější účes, podle tvaru vašeho obličeje. 

 

srdcovitý tvar

Vaší jasnou volbou by měla být ofina, ta vám pomůže skrýt čelo. Slušet vám budou polodlouhé účesy, končící kousek pod bradou. Dobrým řešením mohou být i kudrny, které přidávají na objemu v dolních partiích tváře. Pokud jste se rozhodla pro dlouhé rovné vlasy, nechte si sestříhat pár postraních pramínků. Určitě se vyhněte pěšince na střed nebo vysoko vyčesaným účesům

 srdcovitý tvar obličeje

hranatý tvar

Ideálními jsou ve vašem případě asymetrické účesy s pěšinkou na straně, které opticky uberou na hranatosti. Vhodné jsou například stupňovité účesy s boky sestříhanými do obličeje, nebo jemné kudrny či vlny okolo obličeje.

 

Vyhněte se zarovnanému polodlouhému účesu, rovně střižené ofině a pěšince uprostřed.

hranatý tvar obličeje

 

oválný tvar

Máte-li oválný obličej, můžete se radovat. Jedná se o nejideálnější tvar, kterému sluší téměř všechny typy účesů. Nemusíte se bát experimentovat a zkoušet extravagantní účesy. Pokud se vám podaří sladit účes a osobnost, úspěch máte zaručen!

 oválný tvar obličeje

kulatý tvar

Vašemu obličeji budou dokonale slušet účesy bohaté kolem brady, po stranách rovné nebo překrývající obličej. V případě ofiny volte raději vrstvenou než rovnou. Vyhýbejte se objemným kudrnám, příliš staženým vlasům a účesům končícím v úrovni brady.

 kulatý tvar obličeje

Nejste si jistá, jakého tvaru je váš obličej?

Sčesejte vlasy dozadu, můžete použít čelenku. Stoupněte si před zrcadlo a obkreslete obrysy vaší tváře pomocí mýdla nebo konturovací tužku na zrcadlo.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská