0 Kč

Rozšířené cévky

... jsou kosmetický defekt, který se vyskytuje na obličeji i na těle, hlavně na stehnech. Často bývá důsledkem dědičné predispozice.

Rozšířené cévky se vyskytují na pleti

  • která má sklon k suchosti; u lidí, kteří jsou vystavováni dlouhodobému a opakovanému působení slunce, chladu a větru;
  • u těch, kteří jsou daným kosmetickým defektem dědičně zatížení;
  • a jako součást některých onemocnění, např. růže.

Jednotlivé rozšířené žilky nebo souvislá síť žilek případně Pavoučí névus (červená tečka, ze které se do stran rozbíhají cévky) se objevují především na nose a tvářích.
Takzvané metličkové cévky (někdy i plasticky vystupující cévky, místy až uzlíky) se vyskytují na nohou, především na stehnech, zejména u žen. Bývají výrazem závažnějších změn kůže a cévního systému dolních končetin. Mohou se objevit již v pubertě, jako důsledek nadměrného zatěžování nohou při sportování; běžně se vyskytují u lidí s příliš "mobilním" zaměstnáním (číšnice, kadeřnice - no vidíte, co mne může potkat :), prodavačky ...); jakož i u žen, které si neumí představit život bez vysokých podpatků.


Alfou a omegou prevence rozšířených cévek na obličeji je dokonalá ochrana před "ničivými" povětrnostními vlivy - horkem, mrazem, prudkými změnami teplot a větrem. Doporučuje se také nekonzumovat alkohol, černou kávu a horké jídla. Při suché pleti je třeba zcela vynechat čištění mýdlem a používat pouze jemné pleťové mléko a speciální výživný krém s uklidňujícím, protizánětlivým účinkem nebo krém, který poskytuje cévní ochranu, tj zlepšuje pružnost cévek. Vhodným doplňkem ošetřování postižené pleti jsou odborné zásahy (např. Biostimulačním laserem) a léčebné masáže. Odstraňování rozšířených cévek se uskutečňuje na principu selektivní fototermolýzy - účinkem tepelné energie prostřednictvím laserového paprsku se rozšířené cévky zničí, přičemž okolní struktury zůstávají neporušené.
Prevencí metličkových cívek na nohách je redukce nadváhy, nepřetěžování nohou a pohodlná obuv. Doporučují se také speciální cvičení a nošení elastických punčoch. Odstraňování metličkových cívek se provádí laserem, také pomocí sklerotizační roztoků, které se aplikují do cévky (tento zákrok je však nutné opakovat) nebo (u větších cívek) chirurgickým zákrokem případně kombinací všech uvedených metod.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív