OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Příznaky lásky

Zkoumáte intenzitu vaší lásky? Všímejte si: okukování, "zrcadlení", blízkost, zorničky, dotýkání, oblékání, signály a péči.

 

Okukování. Loučíte se se svou láskou - byť jen na pár hodin - způsobem dva kroky vpřed, dva kroky vzad? Nemůžete od sebe odtrhnout oči a stále znovu a znovu k sobě vztahujete ruce? Po několikerém rozloučení si ještě chvíli máváte a poohlížíte se se svým milovaným po sobě dokud některý z vás nezajde za roh budovy? Odpovídáte ano, ano, ano? Tak pak v případě, že již máte za sebou etapu zamilovanosti a vstupujete do fáze lásky, se dá předpokládat, že síla vaší vzájemné přitažlivosti vydrží ještě dlouho, předlouho, ba možná i "navždy". Proces fyzického vzdalování se dvou lidí, které spojuje síla lásky, je totiž komplikovaná záležitost a ať už si to pár uvědomuje nebo ne, automaticky ho provázejí všechny uvedené příznaky.

 Příznak lásky 

"Zrcadlení". Opřete se lokty o stůl nebo přehodíte nohu přes nohu a váš partner o chvíli udělá totéž? To není náhoda. Vědci zjistili, že lidé, kteří k sobě cítí přitažlivost, podvědomě napodobují své pohyby a gesta. Vypovídá to nejen o výrazném vlivu jednoho na druhého, ale také o vzájemné sladěnosti; nebo jinak řečeno o souladu a doplňování se, což znamená, že dvojici, která se takto projevuje, spojuje něco opravdu silného a nepřehlédnutelného.

Blízkost. Tisknete se k sobě se svou láskou nejen tehdy, když jste o samotě, ale zcela instinktivně i tehdy, když je kolem vás více lidí? Pokud ano, tvoříte sehraný tým. Jde o přirozenou reakci být si oporou v "cizím světě". Tento instinkt se vyvinul v dávných dobách, kdy těsné tělesné semknutí pomáhalo úspěšně čelit nepřátelům a představovalo sounáležitost a vzájemnou podporu.

Zorničky. Rozšiřují se vám při pohledu na partnera zorničky a platí to i opačně? Rozšířené zorničky vašeho partnera při pohledu na vás signalizují, že fascinace vyvolaná vaší blízkostí stále funguje. Jde o důkaz existence těch nejpříjemnějších pocitů - lásky, touhy, oddanosti. Uvedený důkaz nadšení a zájmu má dlouhodobý charakter a je spolehlivým emocionálním indikátorem. Využívají jej například i zkušení hráči pokeru, kteří podle velikosti zorniček poznají, jaké karty mají spoluhráči v rukách.

Příznak lásky

Dotýkání. Máte vy a váš partner tendenci naklánět k sobě hlavy? Pokud to tak je, důvěřujete si. Do blízkosti své hlavy totiž nepouštíme kohokoli. Celkem instinktivně si svou drahocennou "mozkovnu" neustále chráníme. Důvěra a citová blízkost však nutí k přesnému opaku - k naklánění až dotýkání se hlav a hledění zblízka do očí. Tělo a duše tím dává najevo svou odevzdanost a vyzývá toho druhého k stejné reakci: pojď blíž ...

Oblékání. Snažíte se vy i vaše láska celkem bezděčně sladit své oblečení tak, aby už na první pohled bylo zjevné, že patříte k sobě? I to je důkaz lásky. Oba cítíte přirozenou potřebu vytvořit vnější jednotu. Samozřejmě, nejde o infantilní nošení stejných triček, svetrů, větrovek a podobně. Ale v případě, že váš milovaný vedle vás kráčí "pátek-svátek" v hrozných "kraťasech", vystavujíc za všech okolností na odiv své křivé nožky a vy se vedle něj vznášíte na jehlových podpatcích, něco není v pořádku.

Signály. Dokážete s partnerem komunikovat prostřednictvím tajných signálů? Máte svůj vlastní dorozumívací jazyk, kterému kromě vás dvou nikdo nerozumí? Spojuje vás opravdu silné pouto. Domluvit se beze slov, na základě nepatrných náznaků, totiž svědčí o velké vzájemné souhře. Stačí se například chytit za špičku nosu nebo si projít prstem po bradě a ten druhý ví, že máte chuť okamžitě opustit tuto nudnou a hlučnou společnost a uchýlit se do vytoužené samoty ve dvojici ...

příznaky lásky 

Péče. Vy mu odhrnete z čela pramen vlasů a on vám v letní žáru foukne na čelo, vy mu napravíte límeček na tričku a on vám smete z rukávu třísku ... Záleží vám na sobě, dáváte na sebe pozor a projevujete si jemnou péči. Na veřejnosti je součástí této péče zároveň informace o láskyplném majetnictví. Všechny tyto projevy hovoří jasnou řečí: jsi můj, miluji tě, záleží mi na tobě.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská