0 Kč

Příznaky lásky

Zkoumáte intenzitu vaší lásky? Všímejte si: okukování, "zrcadlení", blízkost, zorničky, dotýkání, oblékání, signály a péči.

 

Okukování. Loučíte se se svou láskou - byť jen na pár hodin - způsobem dva kroky vpřed, dva kroky vzad? Nemůžete od sebe odtrhnout oči a stále znovu a znovu k sobě vztahujete ruce? Po několikerém rozloučení si ještě chvíli máváte a poohlížíte se se svým milovaným po sobě dokud některý z vás nezajde za roh budovy? Odpovídáte ano, ano, ano? Tak pak v případě, že již máte za sebou etapu zamilovanosti a vstupujete do fáze lásky, se dá předpokládat, že síla vaší vzájemné přitažlivosti vydrží ještě dlouho, předlouho, ba možná i "navždy". Proces fyzického vzdalování se dvou lidí, které spojuje síla lásky, je totiž komplikovaná záležitost a ať už si to pár uvědomuje nebo ne, automaticky ho provázejí všechny uvedené příznaky.

  

"Zrcadlení". Opřete se lokty o stůl nebo přehodíte nohu přes nohu a váš partner o chvíli udělá totéž? To není náhoda. Vědci zjistili, že lidé, kteří k sobě cítí přitažlivost, podvědomě napodobují své pohyby a gesta. Vypovídá to nejen o výrazném vlivu jednoho na druhého, ale také o vzájemné sladěnosti; nebo jinak řečeno o souladu a doplňování se, což znamená, že dvojici, která se takto projevuje, spojuje něco opravdu silného a nepřehlédnutelného.

Blízkost. Tisknete se k sobě se svou láskou nejen tehdy, když jste o samotě, ale zcela instinktivně i tehdy, když je kolem vás více lidí? Pokud ano, tvoříte sehraný tým. Jde o přirozenou reakci být si oporou v "cizím světě". Tento instinkt se vyvinul v dávných dobách, kdy těsné tělesné semknutí pomáhalo úspěšně čelit nepřátelům a představovalo sounáležitost a vzájemnou podporu.

Zorničky. Rozšiřují se vám při pohledu na partnera zorničky a platí to i opačně? Rozšířené zorničky vašeho partnera při pohledu na vás signalizují, že fascinace vyvolaná vaší blízkostí stále funguje. Jde o důkaz existence těch nejpříjemnějších pocitů - lásky, touhy, oddanosti. Uvedený důkaz nadšení a zájmu má dlouhodobý charakter a je spolehlivým emocionálním indikátorem. Využívají jej například i zkušení hráči pokeru, kteří podle velikosti zorniček poznají, jaké karty mají spoluhráči v rukách.

Dotýkání. Máte vy a váš partner tendenci naklánět k sobě hlavy? Pokud to tak je, důvěřujete si. Do blízkosti své hlavy totiž nepouštíme kohokoli. Celkem instinktivně si svou drahocennou "mozkovnu" neustále chráníme. Důvěra a citová blízkost však nutí k přesnému opaku - k naklánění až dotýkání se hlav a hledění zblízka do očí. Tělo a duše tím dává najevo svou odevzdanost a vyzývá toho druhého k stejné reakci: pojď blíž ...

Oblékání. Snažíte se vy i vaše láska celkem bezděčně sladit své oblečení tak, aby už na první pohled bylo zjevné, že patříte k sobě? I to je důkaz lásky. Oba cítíte přirozenou potřebu vytvořit vnější jednotu. Samozřejmě, nejde o infantilní nošení stejných triček, svetrů, větrovek a podobně. Ale v případě, že váš milovaný vedle vás kráčí "pátek-svátek" v hrozných "kraťasech", vystavujíc za všech okolností na odiv své křivé nožky a vy se vedle něj vznášíte na jehlových podpatcích, něco není v pořádku.

Signály. Dokážete s partnerem komunikovat prostřednictvím tajných signálů? Máte svůj vlastní dorozumívací jazyk, kterému kromě vás dvou nikdo nerozumí? Spojuje vás opravdu silné pouto. Domluvit se beze slov, na základě nepatrných náznaků, totiž svědčí o velké vzájemné souhře. Stačí se například chytit za špičku nosu nebo si projít prstem po bradě a ten druhý ví, že máte chuť okamžitě opustit tuto nudnou a hlučnou společnost a uchýlit se do vytoužené samoty ve dvojici ...

 

Péče. Vy mu odhrnete z čela pramen vlasů a on vám v letní žáru foukne na čelo, vy mu napravíte límeček na tričku a on vám smete z rukávu třísku ... Záleží vám na sobě, dáváte na sebe pozor a projevujete si jemnou péči. Na veřejnosti je součástí této péče zároveň informace o láskyplném majetnictví. Všechny tyto projevy hovoří jasnou řečí: jsi můj, miluji tě, záleží mi na tobě.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

_3c19a007-8fbf-43e4-8202-8867c0105b73.jpg

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív