0 Kč

Prevence před chladnými dny

Naše pleť nemá ráda přílišné teplotní rozdíly, protože ztrácí schopnost ji vyživovat. 

Díky těmto vnějšími vlivům, pokožka produkuje méně mazu, důsledkem čehož ji méně hydratuje. Právě proto jí musíme ve větší míře dodávat minerály a vitamíny, které zabraňují nepříjemnému pnutí, svědění a popraskání.

Sama příroda nám nabízí nejúčinnější přípravky na odstranění zmíněných problémů.

Sůl z Mrtvého moře je jeden z přírodních zázraků, který obsahuje množství minerálů (hořčík, chrom, draslík, brom, jód a vápník), tak potřebné pro citlivou pokožku.

Jód příznivě působí na štítnou žlázu, brom uklidňuje naši nervovou soustavu, a draslík se sodíkem nám pomáhají lépe se soustředit a přemýšlet.

Koupel s mořskou solí uvolňuje, ale zároveň posiluje obranyschopnost organismu a zlepšení krevního oběhu. Při zmíněné koupeli, se z těla vyplavují škodlivé látky a naše tělo nasává tak potřebné minerály. Při působení mořské soli, dochází ve spodních vrstvách kůže k vázání vody, důsledkem čehož je naše pokožka a pleť dostatečné vláčná a hydratovaná.

Tip na přírodní hydratační masku z mořské soli

Na přípravu potřebujete stejné množství mořské soli a medu, vše spolu smícháte a nanesete na obličej. Masku necháte působit asi patnáct minut, pak ji důkladně opláchnete vlažnou vodou a nakonec ošetříte pleťovým krémem.

Mořské řasy známe ve třech základních barvách, zatímco červené a hnědé rostou výhradně v mořské vodě, zelené najdete i ve sladké vodě. Jsou bohaté na množství nutričních látek, minerálů, jód, karoten a vitamíny A, B12, C, D, E, a K.

Chaluhy jsou bohatým zdrojem uhlohydrátů a olejů, které se v kosmetice využívají na omezení nadměrného mazu a ke zvýšení hydratace ve svrchních vrstvách pleti. Minerály zastoupeny v chaluhách působí detoxikačně, vitamíny zvláčňují a vyživují. Pro jejich příznivé účinky jsou mořské řasy součástí vlasových zábalů, tělových krémů, peeling a pleťových masek.

Tip na přípravu pleťové masky z mořských řas

Na rozdíl od mořské soli, řasy si nesou svou charakteristickou mořskou vůni. Proto při přípravě masky, použijte na zmírnění původní aroma, pár kapek esenciálních olejů. K přípravě masky potřebujte 100 ml chaluh v prášku, 100 ml mořské soli a jednu polévkovou lžíci olivového oleje. Nejdříve si smíchejte chaluhy s horkou vodou, aby vznikla krémová směs, pak přidejte sůl s olejem a několik kapek z esenciálních olejů. Takto připravenou směs naneste na celý obličej, krk a dekolt, a nechte působit asi deset minut. Nakonec dobře opláchněte vlažnou vodou, lehce vysušte a ošetřete krémem.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív