0 Kč

Pocení rukou a nohou

Nadměrné pocení nohou, rukou a v podpaží neboli hyperhidróza, její příčina je nejčastěji dědičná (primární hyperhidróza). Nebo ve spojení s nemocemi jako např. cukrovka, obezita, nadměrná aktivita štítné žlázy, užívání antidepresiv…(sekundární hyperhidróza).

Proto je důležité nosit bavlněné oblečení, používat deodoranty s příměsí stříbra a nebo si připravit léčivé koupele, které zmírní problémy s nadměrným pocením pocením.

Koupel s hořkou solí:

Použijeme  ¼ kila hořké soli, 3 kapky cypřišové silice, 3 kapky grapefruitové silice a 3 kapky zázvorové silice připravíme si společně s jednou lžící vodky nebo plnotučného mléka.

 Při napouštění vany horkou vodou, přidejte hořkou sůl. Když se vana naplní, přidejte ještě silice, mléko nebo vodku. Promíchejte, aby se silice i sůl v lázni dobře rozpustily. V této lázni setrvejte  15 až 30 minut. Tělo poté opláchněte ještě chladnou vodou.

Koupel z dubové kůry:

Dubová kůra působí protizánětlivě, pomáhá při omrzlinách a pomáhá proti nadměrnému pocení.

30 – 40 gramů povaříme v jednom litru vody (5 minut) a dáme do koupele.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív