0 Kč

Co má obsahovat krém na pleť po zimě?

Víte, které ingredience by měl obsahovat ideální krém pro pleť zničenou zimou? V každém ročním období musíme vybírat kosmetické přípravky s takovými ingrediencemi, které zaručí naší pokožce tu správnou péči, a to především v oblasti hydratace a výživy. V chladnou část roku by ale měly potlačit i další příznaky suché pokožky, jako jsou vrásky, šupinatost, napjatost a hrubost. Proto vybírejte kosmetické výrobky pečlivě, aby opravdu splnily všechny požadavky, které na výrobky po náročném zimním prostředí máme.

Váš pleťový krém by měl obsahovat látku urea, kyselinu hyaluronovou, dexpanthenol, glycerol a ceramid-3. Pokud všechny tyto látky v sobě ukrývá, pak jste právě dopřála své pokožce tu nejlepší možnou péči.  

Urea

Urea je hydratační účinná látka, která se v pokožce přirozeně vyskytuje a je nedílnou součástí jejích přirozených hydratačních faktorů. Nedostatek urey vede ke zvýšenému úbytku vody, přičemž u suché pokožky byla klinicky prokázána o 50 % nižší koncentrace urey, než u zdravé pokožky. Doplněním urey externě můžeme pokožce tento nedostatek výrazně kompenzovat. Kosmetické prostředky s ureou mohou pokožce navrátit zvýšenou schopnost vázat vodu, a tak zlepšit nebo znormalizovat stav suché a dehydratované pokožky.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je účinná anti-age látka. Unikátní kombinace kyseliny hyaluronové s krátkým a dlouhým řetězcem cíleně účinkuje proti celému spektru vrásek, od začínajících jemných linek po hluboké, výrazné vrásky. Složení obsahuje také bioaktivní glycin saponin, o kterém je známo, že stimuluje přirozenou syntézu kyseliny hyaluronové v kůži. Díky působení kyseliny hyaluronové se zvyšuje vláčnost pleti a zároveň jsou viditelně redukovány linky a vrásky.

Dexpanthenol

Dexpanthenol, který je získáván z kyseliny pantothenové (také známé jako vitamín B5), je mimořádně účinná zvláčňující složka, která zlepšuje hydrataci vnější vrstvy kůže, a tak pomáhá snižovat ztrátu vody a zachovávat hebkost a pružnost pleti. Dexpanthenol posiluje regeneraci a obnovu kůže. Při pravidelném používání výrazně zlepšuje příznaky podráždění kůže, jako je suchost, hrubost, olupování a zarudnutí.

Glycerin

Glycerin je zvlhčující látka, která pomáhá přitahovat vlhkost a zadržovat ji v pokožce. Díky těmto schopnostem působí jako velmi účinná hydratační složka pro zvláčnění a ochranu suché pokožky. Glycerol je bezbarvý, bez zápachu a netoxický.

 Ceramid-3

Pokožka produkuje ceramidy, aby si vytvořila přirozenou ochrannou bariéru, která zabraňuje ztrátě vlhkosti odpařováním a brání pronikání dráždivých látek, které mohou způsobit záněty a svědění. Když hladiny ceramidů v pokožce klesají, může dojít k jejímu vysušování a podráždění. Ceramid-3 je uměle vytvořená biologicky identická molekula, která pomáhá obnovit a zregenerovat přirozenou kožní bariéru, aby zadržovala hydrataci a chránila proti negativním externím vlivům.

Náš tip:

LUMENE Ultra Sensitive Denní hydratační krém pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou pleť se sklony k zarudnutí. Extrakt z arktických borůvek a ceramidy účinně hydratují, zklidňují a posilují vlastní obranný mechanismus pokožky před vnějším podrážděním.

 Balzám na rty Eucerin Acute lip balm, který účinně řeší velmi suché, popraskané nebo rozpraskané rty. Látka dexpanthenol rty zvláčňuje, regeneruje a podporuje hojení.

 Eucerin Intenzivní výživný krém Lipo-Balance s biotinem a ceramidem-3 je intenzivní vyživující krém, který zanechává pleť zklidněnou, hebkou a vláčnou.

 Hloubková intenzivní regenerace a hydratace na suché a popraskané ruce SOS REPAIR od Dermacol. Krém je určen pro extra namáhanou pokožku rukou se sklonem k popraskání pokožky. Kombinace panthenolu, urey a bambuckého másla je pro ruce balzámem. Nejenže obnovuje suchou a poškozenou pokožku rukou, ale také poskytuje namáhané pokožce rukou dlouhotrvající ochranu před vysušováním. Urea jako přirozená součást hydratační složky kůže se schopností vázat vodu zlepšuje transport molekul vody do svrchních vrstev kůže a zabraňuje ztrátám vody z pokožky.

zdroj: http://doma.nova.cz

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

_3c19a007-8fbf-43e4-8202-8867c0105b73.jpg

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív