OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

5 voňavých omylů: Vyhněte se jim, zazáříte!

Legendární Coco Chanel se ve svých vyjádřeních nikdy neměla slitování s diplomacií. Jedním z jejích nejúdernejších prohlášení je, že žena, která nepoužívá parfém, nemá budoucnost.

O století později dodáváme, že vaše budoucnost bude ještě voňavější, když se parfém naučíte používat správně.

  1. Mneme si zápěstí po stříknutí

Zvykli jste si po stříknutí voňavého obláčku na vnitřní stranu zápěstí promnout dané místo, aby se vůně lépe rozvinula? Podle kosmetických expertů takto dosáhnete pravý opak a zbytečně tlumíte aromatický efekt. Lepší je nedotýkat se kontaktního místa a nechat chemii udělat své.

  1. Ignorujeme procenta

Parfém není příliš vhodný pro denní nošení, stejně jako toaletní voda z nás neudělá divu plesu. Při nákupu zjistíte, že cenu určuje i jeden neviditelný, ale podstatný faktor - koncentrace, v jaké je vůně rozpuštěna v alkoholu. Nejvoňavější, s 15 až 30% koncentrací, je parfém. Parfémovaná voda obsahuje 8 až 15% aromatických přísad a toaletní voda méně než 8%. S pozdější denní hodinou volte vyšší koncentraci vůně, a máte vyhráno.

  1. Voníme tak, až to "křičí"

Najít vůni, což harmonicky podtrhne naturel nositelky, je jako najít tekuté sebevědomí ve flakónu, ale i zde platí pravidlo o zdravé míře. Samy poznáte, jaké je otravné, když kolem vás na ulici přejde dáma, jejíž voňavý dojem připomíná kondenzační stopu po stíhačce. Nepřehánějte to a osvojte si trik profesionálů z módní branže: tři střiky na dobře prokrvené místa (zápěstí, hrudník, spánky), počkejte pár vteřin, stříkněte dvakrát před sebe a udělejte krok vpřed. Takto kapičky vůně rovnoměrně a v nenápadném množství dostanete všude.

  1. Znehodnocujete vůni špatným skladováním

Věděli jste, že nejvhodnější je skladovat flakon s vůní v originálním kartonovém obalu kvůli lepší ochraně před světlem? Málokterá z nás to dodržuje, zvláště když jsou samotné flakony originálním designérským kouskem, se kterým se chceme pochlubit. Snažte se alespoň, aby na ně nedopadalo přímé sluneční světlo a myslete na to, že z hlediska teploty vzduchu jim více sluší noční stolek než polička v koupelně. Otevřenou voňavku spotřebujte do dvou let nebo vyhoďte v momentě, kdy vůně nabere nakyslý podtón. Neotevřená vydrží i dvě dekády bez znehodnocení.

  1. Kupujeme zajíce v pytli

Stále více z nás preferuje pohodlný nákup v on-line parfumeriích, zvláště, pokud jsme si už svou top vůni našli a jdeme na jistotu. E-shopů přibývá, je proto namístě pojistit se, že nekoupíme "falzifikát" s povědomím obalem, ale neautentické obsahem. Důvěryhodnost konkrétního webu si nyní překlepnete doslova za sekundu, dámy. Stačí si vybrat férové místo nákupu, například Parfums.sk, což je aktuální držitel Ceny kvality v nezávislém hodnocení internetových prodejců ShopRoku 2015. Soutěž, každoročně vyhlašována největším online porovnávačům Heureka.sk, pomáhá spotřebitelům dělat rozumné nákupní rozhodnutí. Pečeť vítězů a finalistů informuje o vysoké kvalitě e-shopu, doložené recenzemi reálných zákazníků, a je tak spolehlivou garancí, že za své peníze nekoupíte zajíce v pytli.

Převzato: www.femme.sk

parfém

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská