0 Kč

5 voňavých omylů: Vyhněte se jim, zazáříte!

Legendární Coco Chanel se ve svých vyjádřeních nikdy neměla slitování s diplomacií. Jedním z jejích nejúdernejších prohlášení je, že žena, která nepoužívá parfém, nemá budoucnost.

O století později dodáváme, že vaše budoucnost bude ještě voňavější, když se parfém naučíte používat správně.

  1. Mneme si zápěstí po stříknutí

Zvykli jste si po stříknutí voňavého obláčku na vnitřní stranu zápěstí promnout dané místo, aby se vůně lépe rozvinula? Podle kosmetických expertů takto dosáhnete pravý opak a zbytečně tlumíte aromatický efekt. Lepší je nedotýkat se kontaktního místa a nechat chemii udělat své.

  1. Ignorujeme procenta

Parfém není příliš vhodný pro denní nošení, stejně jako toaletní voda z nás neudělá divu plesu. Při nákupu zjistíte, že cenu určuje i jeden neviditelný, ale podstatný faktor - koncentrace, v jaké je vůně rozpuštěna v alkoholu. Nejvoňavější, s 15 až 30% koncentrací, je parfém. Parfémovaná voda obsahuje 8 až 15% aromatických přísad a toaletní voda méně než 8%. S pozdější denní hodinou volte vyšší koncentraci vůně, a máte vyhráno.

  1. Voníme tak, až to "křičí"

Najít vůni, což harmonicky podtrhne naturel nositelky, je jako najít tekuté sebevědomí ve flakónu, ale i zde platí pravidlo o zdravé míře. Samy poznáte, jaké je otravné, když kolem vás na ulici přejde dáma, jejíž voňavý dojem připomíná kondenzační stopu po stíhačce. Nepřehánějte to a osvojte si trik profesionálů z módní branže: tři střiky na dobře prokrvené místa (zápěstí, hrudník, spánky), počkejte pár vteřin, stříkněte dvakrát před sebe a udělejte krok vpřed. Takto kapičky vůně rovnoměrně a v nenápadném množství dostanete všude.

  1. Znehodnocujete vůni špatným skladováním

Věděli jste, že nejvhodnější je skladovat flakon s vůní v originálním kartonovém obalu kvůli lepší ochraně před světlem? Málokterá z nás to dodržuje, zvláště když jsou samotné flakony originálním designérským kouskem, se kterým se chceme pochlubit. Snažte se alespoň, aby na ně nedopadalo přímé sluneční světlo a myslete na to, že z hlediska teploty vzduchu jim více sluší noční stolek než polička v koupelně. Otevřenou voňavku spotřebujte do dvou let nebo vyhoďte v momentě, kdy vůně nabere nakyslý podtón. Neotevřená vydrží i dvě dekády bez znehodnocení.

  1. Kupujeme zajíce v pytli

Stále více z nás preferuje pohodlný nákup v on-line parfumeriích, zvláště, pokud jsme si už svou top vůni našli a jdeme na jistotu. E-shopů přibývá, je proto namístě pojistit se, že nekoupíme "falzifikát" s povědomím obalem, ale neautentické obsahem. Důvěryhodnost konkrétního webu si nyní překlepnete doslova za sekundu, dámy. Stačí si vybrat férové místo nákupu, například Parfums.sk, což je aktuální držitel Ceny kvality v nezávislém hodnocení internetových prodejců ShopRoku 2015. Soutěž, každoročně vyhlašována největším online porovnávačům Heureka.sk, pomáhá spotřebitelům dělat rozumné nákupní rozhodnutí. Pečeť vítězů a finalistů informuje o vysoké kvalitě e-shopu, doložené recenzemi reálných zákazníků, a je tak spolehlivou garancí, že za své peníze nekoupíte zajíce v pytli.

Převzato: www.femme.sk

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív