0 Kč

Trápí vás mastné vlasy?

Nezoufejte, přikládám pár rad, jak přílišné maštění vlasů omezit na minimum.

Omezit nošení pokrývek hlavy, střídat šampony, hlavní je kupovat šampon na mastné vlasy. Mastné vlasy nejsou problémem vlasů, ale vlasové pokožky. Vlasy myjte dle potřeby, dobré je používat medicinální mýdla (sírové, dehtové, boraxové). Při mytí nepoužívejte příliš teplou vodu, která podporuje činnost mazových žláz.

Na mastnou pokožku hlavy si můžeme snadno doma připravit speciální zábaly:

Drožďový zábal:

Do vlažné vody přidáme kostičku droždí a vymícháme kašičku. Vetřeme do vlasů a necháme 15 minut působit. Poté opláchneme.

Heřmánkový zábal:

Dvě lžíce květů z heřmánku přelít 2 dcl vřelé vody a nechat odstát např. do rána, přecedit. Vyšleháme vaječný bílek a do něj zamícháme výluh z heřmánku. Necháme působit cca 15 minut a opláchneme.

Žloutkový zábal:

Žloutek, lžička lihu a lžička vody. Vlasy umyjeme a směs vetřeme do pokožky hlavy. Necháme působit cca 10 minut a opláchnout.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív