0 Kč

Kouřové líčení očí - jak na to 

Kouřové oči jsou stále velmi populární. Vždyť pohled zahalen kouřem je tak sexy. Pokud si myslíte, že dokonalé kouřové oči vědí vyčarovat pouze šikovné ruce profesionálních vizážistů celebrit, jste na omylu. Kouřové oči dokáže nalíčit každá z nás, je potřeba jen odhodlání a můžete začít. Důkladně pozorujte video návod a učte se krok po kroku. Připravte si rozvážnou ruku, kvalitní kosmetiku a můžete začít.

  1. Kouřové oční stíny - vyzkoušela jsem už mnoho očních stínů, se kterými jsem líčila kouřové oči. Tyto mám však nejraději - jsou v nich všechny tři potřebné odstíny v kupce, takže můžu mít "kouřové oči" vždy u sebe.
  2. Bílý oční stín v tužce - rafinované! Funguje jako rozjasňovač a jednoduše se aplikuje, nedám na něj dopustit.
  3. Řasenka pro objem - koupila jsem si ji, protože má přírodní složení, ty ostatní s chemickým složením mi dráždí oči. Měla jsem obavy, že nebude mít takový efekt "hustých řas", ale mýlila jsem se! Je ještě lepší. Po jejím použití jsou řasy zvednuté, husté a pohled je otevřený. 

Mimochodem, jiná kosmetička ještě radí - pod ty oční stíny bych rozhodně dala bázi ... stíny tak vydrží na očním víčku déle ... Pokud není báze, tak to alespoň přeláknout (z větší dálky – při zavřených očích) lakem na vlasy ... líčení tím prostě vydrží déle ... a nemusíme hlídat zda už nám stíny neopadaly

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív