0 Kč

Jojobový olej


Jedná se o zcela přírodní přísadu některých kosmetických přípravků - včetně těch vlasových. 

Jelikož nezpůsobuje alergické reakce je proto vhodný pro všechny typy vlasů. Nejúčinnější je pro krepaté, poškozené a třepící se vlasy. Obecně dodává vlasům pružnost, lesk a hydrataci. Můžete ho tedy použít jak pouze na konce a délky vlasů, tak i jako celkovou výživnou a pečující masku na celou hlavu. Tím totiž výborně (při vmasírování ke kořínkům) prokrvíte vlasové kořínky a díky tomu budete redukovat vypadávání vlasů a dokonce podpoříte jejich přirozený růst.


Tento olej pochází původně z Arizony a Mexika. Jedná se o keřovitou rostlinu, jejíž plody jsou z poloviny tvořeny voskem. Nejedná se tedy zcela o olej, jako spíše o vosk. Ten se z plodů dostává lisováním za studena. Je důležité si ale při nákupu dávat pozor na to, aby nebyla při lisování použita žádná rozpouštědla, ty totiž snižují účinky oleje (vosku)

 

Jojobový olej je opravdu zázrak. Proto tento olej naleznete i v produktech od Dusy Professional.

Řada DUSY MOISTURE na suché a namáhané vlasy, která se skládá:

  • ze šamponu (DUSY MOISTURE SHAMPOO),
  • z kondicionéru (DUSY MOISTURE CONDITIONER)
  • a z kúry (DUSY MOISTURE INTENSIVE HAARKUR) dodává vlasům hydrataci, jemnost, vitalitu a pružnost. Obsahuje nejen jojobový olej, ale i pšeničné proteiny, extrakt z aloe vera a avokádový olej

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív