0 Kč

Jedna z metod - boj proti únavě.

Konečně vysvitlo sluníčko. Je to náš životodárný zdroj energie, radosti a zdraví. Ale sluníčko není samospásné. Ještě stále můžeme po zimě cítit únavu. Odborníci se shodují v tom, že důležitou součástí boje proti únavě je dostatek fyzického pohybu. Pokud je tvé tělo zdravé, dokáže se lépe soustředit a udržovat svou pozornost koncentrovanou. Možná si myslíš, že ty s tím problém nemáš a nevíš si zcela přesně představit, co znamená dostatečná koncentrace pozornosti. Psychologové používají i pojem "vnímavost," kterou připisují stavu lehkosti, svobody a uvědomování si světa kolem sebe. Koncentrace, vnímavost – to je něco, co potřebujeme, aniž bychom si to nějak zvlášť uvědomovali, každý den. V práci, za volantem (nebo v práci za volantem), ve škole, při sportu – vyjmenovat činnosti, kde se musíme koncentrovat, to by bylo na dlouhý seznam.

Dostatek pohybu vůbec nemusíš vnímat jako každodenní povinnost vstát ráno o 5:00 a jít běhat, či věnovat se konkrétnímu druhu sportu. I když sportovní zájmy jsou snad nejefektivnější a velmi účinné. Někdy se však i docela malá změna odrazí na tvém zdraví!

Pokud se necítíš na velké sportovní vyžití, pokus se jít do práce pěšky, nebo zaparkuj auto dál od vchodu do budovy. Bylo by super, kdyby si výtah zaměnila za schody, nebo se po příchodu z práce vybrala na malou procházku. Jo, my pejskaři víme moc dobře, jak nám pejsci svědčí. Ty krásné dlouhé procházky svědčí tělu i duši. Pokud neinklinuješ ke sportům, můžeš se například věnovat tanci! Je opravdu mnoho možností, stačí si vybrat tu, která ti nejvíce vyhovuje a s chutí se jí věnovat. To je výhoda oproti metodě – použít prášky, vitamíny či cokoliv jiného, kde nic nezaručuje, že fungují.

Dostatek pohybu posílí tvou imunitu, požene lymfatický systém, který tělo zbavuje všech nežádoucích látek z metabolických procesů, zajistí také pohyblivost a pevnost kloubů, svalů a šlach. Kromě toho posílí i tvou psychiku a zregeneruje organismus.

Pohyb je zkrátka skvělým způsobem jak zregenerovat tělo i ducha, pročistit si hlavu a nabrat novou energii. Je jen na tobě jakou formu si vybereš a jak často se jí budeš věnovat. Při běhání nezapomínej na dobrou hudbu, která velmi pomáhá.

boj proti únavě

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív