0 Kč

co dokáží jahody s pletí?

Budete mít letos na zahrádce jahody? Pro chuť, zdraví, ale i krásu. Jahody přispívají k léčbě akné, zpomalují tvorbu vrásek a zachovávají elasticitu kůže. Pomohou vám také vyrovnat tón pleti!

Jahody jsou:

  • chutné
  • zdravé
  • regulují cholesterol
  • posilují imunitní systém
  • poskytují prevenci před rakovinou
  • chrání pokožku před UV zářením
  • příznivě ovlivňují krátkodobou paměť i metabolické funkce

Léčba akné

Nejste v pubertě, a trpíte na akné? Maska z jahod je určitě také řešení. Červené plody díky svému složení odstraňují přebytečný maz, nečistoty i škodliviny, a to včetně toxinů. Podporují regeneraci kožních buněk, takže platí za nekompromisního bojovníka proti uhříkům, vřídkům a otravným pupínkům.

Mladistvý vzhled

Lahodné pochutině ve tvaru srdce nelze upřít, že bojuje proti stárnutí kůže. V čem vězí její tajemství? Za omlazovací schopností stojí obsažené antioxidanty a kyselina ellagová. Ta předchází destrukci kolagenu a zpomaluje tvorbu vrásek. Zároveň působí protizánětlivě a zachovává v kondici elastická vlákna v pokožce. A to zní slibně, nemyslíte?

Voňavý peeling

Exfoliace. To je termín, kterým se označuje odstraňování odumřelých kožních buněk z povrchu pleti, čímž se otevře cesta všem výživným látkám z používané kosmetiky. Proč je to dobrá věc? Všechna zkrášlovadla, na která tak sázíte, se rázem stanou mnohem účinnější, jelikož proniknou do hloubky kůže. Tento druh „úklidu“ je rovněž vhodný také v případě rozšířených pórů i nestejnoměrném zabarvení. Dlužno dodat, že jahody lze jako peeling využít i na chodidla a ztvrdlé paty.

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív