OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

co dokáží jahody s pletí?

Budete mít letos na zahrádce jahody? Pro chuť, zdraví, ale i krásu. Jahody přispívají k léčbě akné, zpomalují tvorbu vrásek a zachovávají elasticitu kůže. Pomohou vám také vyrovnat tón pleti!

Jahody jsou:

 • chutné
 • zdravé
 • regulují cholesterol
 • posilují imunitní systém
 • poskytují prevenci před rakovinou
 • chrání pokožku před UV zářením
 • příznivě ovlivňují krátkodobou paměť i metabolické funkce

Léčba akné

Nejste v pubertě, a trpíte na akné? Maska z jahod je určitě také řešení. Červené plody díky svému složení odstraňují přebytečný maz, nečistoty i škodliviny, a to včetně toxinů. Podporují regeneraci kožních buněk, takže platí za nekompromisního bojovníka proti uhříkům, vřídkům a otravným pupínkům.

pryč s akné

Mladistvý vzhled

Lahodné pochutině ve tvaru srdce nelze upřít, že bojuje proti stárnutí kůže. V čem vězí její tajemství? Za omlazovací schopností stojí obsažené antioxidanty a kyselina ellagová. Ta předchází destrukci kolagenu a zpomaluje tvorbu vrásek. Zároveň působí protizánětlivě a zachovává v kondici elastická vlákna v pokožce. A to zní slibně, nemyslíte?

Mladistvý vzhled

Voňavý peeling

Exfoliace. To je termín, kterým se označuje odstraňování odumřelých kožních buněk z povrchu pleti, čímž se otevře cesta všem výživným látkám z používané kosmetiky. Proč je to dobrá věc? Všechna zkrášlovadla, na která tak sázíte, se rázem stanou mnohem účinnější, jelikož proniknou do hloubky kůže. Tento druh „úklidu“ je rovněž vhodný také v případě rozšířených pórů i nestejnoměrném zabarvení. Dlužno dodat, že jahody lze jako peeling využít i na chodidla a ztvrdlé paty.

Jahodový peeling

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Důležité informace

OTEVŘENO OD 3.5.2021 - KONEČNĚ

Ke 3. květnu se v Česku znovu otevřou služby spojené s péčí o tělo, jako jsou: kadeřnictví, manikúry, pedikúry, masáže nebo kosmetické služby.
Obsluha může v jeden čas poskytovat službu vždy jen jednomu zákazníkovi. Mezi místy, kde jsou klienti obsluhováni, musí být rozestup minimálně dva metry.
Lidé, kteří budou chtít služeb využít, se budou moci prokázat několika typy testů a potvrzení:
 • PCR testem nebo
 • antigenní testem provedeným na certifikovaném místě,
 • použitelné budou i testy z práce či školy.
 • Jednorázově si také člověk bude moci udělat test sám přímo v provozovně před využitím služby.

My to budeme dodržovat - děláme to pro vás .... kadeřnictví je uklizeno, dezinfikováno, nachystáno na vaše návštěvy.

Články, návody, tipy

Archív