0 Kč

5 tipů jak zhubnout ve stehnech

Chceš vědět jak zhubnout ve  stehnech? Každá z nás má různý typ postavy, avšak hruškovité typy jsou nejnáchylnější k ukládání tuku do stehen. To neznamená, že se to týká jen hruškovitého typu postavy, žádná z nás není imunní vůči ukládání tuku do stehen. A proto pokud jsi nespokojená se svými stehny a chceš se zbavit přebytečného tuku, musíš se na to zaměřit. Máme pro tebe 5 jednoduchých tipů, které ti při hubnutí  stehen určitě pomohou.

  1. SCHODY

Vyhni se výtahu a použij schody! Je to skvělý způsob jak posílit stehenní svaly a zbavit se tuku. Zrychlí to i tvůj metabolismus. Při kráčení po schodech drž páteř vzpřímeně a mírně se nakloň dopředu. Používej schody pravidelně a po týdnu uvidíš výsledek.

  1. KOLO

Jízda na kole je výborný forma cvičení pro stehna. Pokud nemáš kolo, tak můžeš použít i stacionární v posilovně. Ale pouvažuj nad koupí kola, je to výborný dopravní prostředek, který šetří životní prostředí, zpevňuje a formuje tvé stehna.

  1. RYCHLÁ CHŮZE

Rychlá chůze je na spalování tuků jako stvořená. Kamkoli kráčíš, kráčej v tempu. Zpevní tím stehenní svaly, spaluje tuky v oblasti nohou a navíc budeš všude na čas.

  1. PITNÝ REŽIM

Pij hodně vody. Pomáhá to metabolismu a odplavování toxinů z těla. Tvá játra potřebují vodu, aby mohla tuk přeměňovat na energii. Pij pravidelně, protože žízeň jejiž náznak toho, že si už dehydrovaná.

  1. Zdravá strava

Konzumování správných druhů potravin pomůže při hubnutí stehen. Vyluč ze svého jídelníčku cukry a nahraď je zeleninou a ovocem. Zjisti si, jaké jsou nejlepší potraviny na hubnutí.

Věříme, že ti tyto tipy pomohou při hubnutí stehen. Výsledky by jsi měla vidět již po 2 týdnech pravidelného cvičení. Přejeme hodně štěstí při zhubnutí ve stehnech.

hubneme ve stehnech

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív