OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

5 tipů jak zhubnout ve stehnech

Chceš vědět jak zhubnout ve  stehnech? Každá z nás má různý typ postavy, avšak hruškovité typy jsou nejnáchylnější k ukládání tuku do stehen. To neznamená, že se to týká jen hruškovitého typu postavy, žádná z nás není imunní vůči ukládání tuku do stehen. A proto pokud jsi nespokojená se svými stehny a chceš se zbavit přebytečného tuku, musíš se na to zaměřit. Máme pro tebe 5 jednoduchých tipů, které ti při hubnutí  stehen určitě pomohou.

  1. SCHODY

Vyhni se výtahu a použij schody! Je to skvělý způsob jak posílit stehenní svaly a zbavit se tuku. Zrychlí to i tvůj metabolismus. Při kráčení po schodech drž páteř vzpřímeně a mírně se nakloň dopředu. Používej schody pravidelně a po týdnu uvidíš výsledek.

  1. KOLO

Jízda na kole je výborný forma cvičení pro stehna. Pokud nemáš kolo, tak můžeš použít i stacionární v posilovně. Ale pouvažuj nad koupí kola, je to výborný dopravní prostředek, který šetří životní prostředí, zpevňuje a formuje tvé stehna.

  1. RYCHLÁ CHŮZE

Rychlá chůze je na spalování tuků jako stvořená. Kamkoli kráčíš, kráčej v tempu. Zpevní tím stehenní svaly, spaluje tuky v oblasti nohou a navíc budeš všude na čas.

  1. PITNÝ REŽIM

Pij hodně vody. Pomáhá to metabolismu a odplavování toxinů z těla. Tvá játra potřebují vodu, aby mohla tuk přeměňovat na energii. Pij pravidelně, protože žízeň jejiž náznak toho, že si už dehydrovaná.

  1. Zdravá strava

Konzumování správných druhů potravin pomůže při hubnutí stehen. Vyluč ze svého jídelníčku cukry a nahraď je zeleninou a ovocem. Zjisti si, jaké jsou nejlepší potraviny na hubnutí.

Věříme, že ti tyto tipy pomohou při hubnutí stehen. Výsledky by jsi měla vidět již po 2 týdnech pravidelného cvičení. Přejeme hodně štěstí při zhubnutí ve stehnech.

hubneme ve stehnech

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

Po-Pá     8:00    18:00

Pouze na objednávku

Orientační prac.doba

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

18.1.2018
Hořčík - kouzelné slovo pro tělo

Zázračný prvek. Bez něj se neobejdeme, potřebuje ho tělo.

3.1.2018
Melíry pro krátké vlasy

Jak zkrásnit krásné vlasy? Melír je taky řešení. 9 ukázek - nezláká vás to?

18.12.2017
5 bylin pro zdraví

Nechceme být přece na svátky nemocni, ale dávat za léky takový palby? 

archív

Oblíbené odkazy

optimalizace PageRank.cz

Portál Tišnov - informační portál města

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, Lukáš Kubica, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, free studio, free-studio, studio-free, Blanka Pavlínová, Radka Váňová, kosmetika Tišno, kadeřnictví Albert,, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská