0 Kč

Akryl nebo gel - nebo jiné?

V dnešní době je moderní nosit gelové či akrylové nehty. Nemusíte se o ně nijak starat, pouze 1x do měsíce (podle růstu nehtů) zajdete ke své nehtařce na doplnění. U nás jsou běžnější nehty gelové. Oproti tomu například v USA jsou častěji k vidění nehty akrylové.

A jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Postup v modeláži se liší pouze v použití gelu nebo akrylu. V obou případech musíme před modelací nehet očistit a zbrousit. To je ta "nudná", pracná část. Prakticky jen dřina. Poté se v případě gelových nehtů ve třech fázích nanáší speciální UV gel, který se nechává vytvrdit v UV lampě. Tyto nehty zanechávají tzv. mokrý vzhled. Při akrylové modeláži není potřeba UV lampa. Akryl se smíchá s tvrdidlem a sám zasychá.

Velkým rozdílem je, že akryl je mnohem tvrdší a pevnější oproti gelu. Akrylové nehty jsou vhodné pro ženy s náročnou manuální prací. Riziko poškození nehtů je podstatně nižší než u gelových.  Mínusem akrylu je zápach při výrobě nehtů. V dnešní době však již můžeme na trhu nalézt přípravky bez zápachu.

Ovšem existují již další "nehty":

Magnetické nehty

Jedná se o horkou novinku ve zdobení, která zatím není příliš rozsáhlá a manikérky musíš zdlouhavě hledat. Magnetické gely se vyrábí v několika barevných provedení. Nanesené gely odráží kovový odlesk, který je velmi neodolatelný. Na tyto nehty se aplikují magnetické destičky, které udělají vzor třeba hvězdičky. Gel se vkládá ve dvou vrstvách, které se vytvrzují v UV lampě. Nakonec se přidává ještě jedna lesklá vrstva. Faktem je, že konečný výsledek vypadá opravdu oslnivě.

Eco gely

Pokud vyhledáváš čistě přírodní produkty, můžeme tě potěšit, že existují i takzvané Eco Gely. Ekologické gely jsou mnohem šetrnější k přírodním nehtům, než klasické. Jsou také vhodné na pouhé zpevnění tvých nehtů, aniž bys vyžadovala jakékoliv zdobení. Musí se však vytvrzovat v UV lampě. Eco gely se většinou nenanášejí automaticky a je lepší se předem zeptat. Můžeš si také koupit vlastní gel, ze kterého ti bude manikérka nehty upravovat.

Akrygelové nehty

Neudrží se ti ani gelové, ani akrylové nehty? Potom nezoufej. Existuje metoda, která spojuje dvě techniky – gelové a akrylové nehty. Výsledkem jsou pružné, pevné, krásné a velmi odolné nehty, které vydrží podstatně delší dobu. Tuto metodu nepoužívá každá manikérka, ale není to nic převratného, co by jiná nezvládla. Stačí se jen poptat a 

Nedá se říci, který způsob je lepší. Záleží jen a pouze na vás, který si vyberete. Je vhodné poradit se s odborníkem. Ten vám poradí, co pro vás bude to nejlepší. Gelové i akrylové nehty si samozřejmě můžete dělat i doma. Nakonec, právě my, nehtařky si obvykle nehty děláváme samy na sobě. Není to sice ono a občas se vyplatí jít na zkušenou jinde, ale když je zrovna volná chvíle ...

akryl a gel

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív