0 Kč

LAK, KTERÝ VYDRŽÍ 3 TÝDNY!

Nemusíte mít gelové nehty ani jinak prodloužené. Stačí jen nalakovat a jít. Nechte se překvapit jejich dalšími úžasnými vlastnostmi!

Řada žen si pořizuje umělé nehty proto, že na nich vydrží lak dlouho a ruce vypadají neustále upraveně. Pokud ale chcete nechat vyniknout krásu svých přirozených nehtů a nemáte čas je neustále přelakovávat, potěší vás gel-laky.

Výhody gel-laků

  1. Snadná aplikace

Nanáší se jako klasický lak. Zvládne to tedy nejen vaše manikérka, ale i vy doma. Budete k tomu potřebovat pouze UV lampu. Některé firmy slibují zaručený efekt pouze s využitím značkové UV lampy. Na většinu z nich by vám měla stačit i ta domácí.

  1. Ušetří čas

Zdobení netrvá déle než 15 minut. Pokud to zvládnete v domácím prostředí, ušetříte čas za výjezd do salonu. Ani v péči manikérky nestrávíte hodinu, úpravu nehtů vyčaruje za poloviční dobu.

  1. Vydrží neuvěřitelně dlouho

Tajemství trvanlivosti je v použitém materiálu, který samozřejmě firmy tají, ale také v zatvrzení v UV lampě. Na rozdíl od gelů nebo jiných materiálů, kterými se zpevňují či prodlužují nehty, vás při odstraňování nečeká náročné pilování. Intenzivní barva a vysoký lesk vydrží v původním stavu bez problémů až tři týdny. Strach z odřeného laku už je tak minulostí!

  1. Snadno se odstraní

Když vás barva omrzí, není nic snazšího, než ho „odlakovat“. Stačí namočit prsty do speciálního přípravku zhruba na 10 minut nebo použít odlakovač s acetonem a nehty jsou připravené k nové úpravě. O své nehty se bát nemusíte. Speciální přípravky jsou k nim šetrné. I současné acetonové odlakovače už nejsou tak drastické, jako bývaly, a navíc je použijete jen jednou za měsíc.

  1. Jsou trendy!

Nemusíte se také bát, že neseženete svou oblíbenou barvu. Vzorníky se ničím neliší od klasických laků a přirozeně kopírují barevné trendy pro jednotlivá období. Těšte se nejen na romantické tóny růžové, ale i temperamentní odstíny červené, módní kovově šedou, hnědou či zelenou.

Měly byste vědět, že…

Každá firma má své produkty a jejich aplikace se tak může mírně lišit. Všechny typy přípravků mají ale společné to, že prvním krokem je něco jako přilnavač. Na ten se nanese základní báze nebo podklad. Tato vrstva se nechá vytvrdit v UV lampě, dle typu různě dlouho. Následně se aplikuje na nehet jedna nebo dvě vrstvy samotného laku. Opět se vytvrdí asi 2 až 3 minuty, a to každá zvlášť. Každá vrstva by měla být velmi tenká. Ta první může být klidně i průsvitná. Druhá vrstva barvu sjednotí. Nakonec přijde vrchní lesklá vrstva, která se tvrdí také asi 2 minuty. Někdy je lahviček méně, jindy více. Princip je ovšem totožný.

A kdy se v nejnovějších gel-lacích ukážete svému okolí vy?

 gel lak naší zákaznice

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív