OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Trápí vás dvojitá brada? 

Dvojité brady vás mohou zbavit i plastičtí chirurgové, ale nejpřirozenější volbou na odstranění dvojité brady je pravidelné cvičení. Posílíte si krční svaly, které podporují kůži pod bradou. Tak se odstraní tukové usazeniny zpod brady. V tomto článku poradíme pomocí čtyřech cviků, jak se dvou brad zbavit:

1. Otevřete ústa - spodní čelist dejte co nejníže, následně ji vraťte nahoru, ale tak, abyste se spodními zuby dotkli horního rtu. Opakujte toto cvičení alespoň 15 krát, několikrát za den. Budete překvapeni výsledkem!

2. Další efektivní cvičení spočívá v tom, že zvednete hlavu, resp. bradu nahoru a otevíráte a zavíráte ústa, jako při žvýkání, ale spodní čelist „stojí“ na místě. Budete pociťovat napětí v oblasti krku a čelistních svalů.

3. Mírně si zvedněte bradu, ústa mějte zavřená a jazyk přitiskni na patro. Napočítejte do deseti sekund a cvičení opakuj párkrát po sobě.

4. Sedni si rovně, a hlavu zakloň tak, aby jste viděli na strop místnosti. Napočítejte do 10 a uvolnit. Cvičení opakujte párkrát po sobě.

Pokud budeš tyto cviky dělat pravidelně každý den, v každém volném okamžiku, výsledky by měly být patrné již do 6 dnů! Samozřejmě s tím souvisí i stravování. Zkus omezit fastfoodové jídlo, stejně jako jídlo plné tuků a kalorií.

dvojitá brada


Pracovní doba

Po-Pá     8:00    18:00

Pouze na objednávku

Orientační prac.doba

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

13.9.2017
Revoluční péče

Pěnový kondicionér? Že to není novinka?

5.9.2017
Děti jsou do školy

Začátek školy máme za sebou. Chráníte své děti před vešmi (vzor kosti:) )

28.8.2017
Vlny?

Není vlna jako vlna.

archív

Oblíbené odkazy

optimalizace PageRank.cz

Portál Tišnov - informační portál města

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, Lukáš Kubica, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, free studio, free-studio, studio-free, Blanka Pavlínová, Radka Váňová, kosmetika Tišno, kadeřnictví Albert,, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská