0 Kč

Trápí vás dvojitá brada? 

Dvojité brady vás mohou zbavit i plastičtí chirurgové, ale nejpřirozenější volbou na odstranění dvojité brady je pravidelné cvičení. Posílíte si krční svaly, které podporují kůži pod bradou. Tak se odstraní tukové usazeniny zpod brady. V tomto článku poradíme pomocí čtyřech cviků, jak se dvou brad zbavit:

1. Otevřete ústa - spodní čelist dejte co nejníže, následně ji vraťte nahoru, ale tak, abyste se spodními zuby dotkli horního rtu. Opakujte toto cvičení alespoň 15 krát, několikrát za den. Budete překvapeni výsledkem!

2. Další efektivní cvičení spočívá v tom, že zvednete hlavu, resp. bradu nahoru a otevíráte a zavíráte ústa, jako při žvýkání, ale spodní čelist „stojí“ na místě. Budete pociťovat napětí v oblasti krku a čelistních svalů.

3. Mírně si zvedněte bradu, ústa mějte zavřená a jazyk přitiskni na patro. Napočítejte do deseti sekund a cvičení opakuj párkrát po sobě.

4. Sedni si rovně, a hlavu zakloň tak, aby jste viděli na strop místnosti. Napočítejte do 10 a uvolnit. Cvičení opakujte párkrát po sobě.

Pokud budeš tyto cviky dělat pravidelně každý den, v každém volném okamžiku, výsledky by měly být patrné již do 6 dnů! Samozřejmě s tím souvisí i stravování. Zkus omezit fastfoodové jídlo, stejně jako jídlo plné tuků a kalorií.

dvojitá brada

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív