OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

První pomoc při bolesti zubů

Bolest zubů, možná ta nejhorší! Trápila i generace před námi, a to nesrovnatelně častěji. Nic vás nezajímá, hlava chce prasknout, pro mnohé jde o nepopsatelný stav. Pokud právě váš zubař neordinuje a chcete nějaký čas vydržet, pomoci vám mohou následující tipy. Nenechte se však uklidnit dočasnou úlevou a hned, jak je to možné navštivte odborníka.

Alpa

Vypláchněte si jí ústa, nebo si potírejte okolí bolavého zubu. Nebo namočte kousek vatičky a přiložte a podržte chvíli na bolestivém místě.

Borovička

Čím více procent, tím lépe. Opět pomáhá vatička, namočená v ní a přiložena na okolí zubu. Zabírá i když ji vypijete. Tuto léčbu dlouho nevydržíte. Na druhou stranu, alespoň nebudete cítit vůbec žádnou bolest.

Studené obklady

Kostky ledu, balíček s mraženou zeleninou vložte do ručníku a přikládejte na bolestivou stranu. Chlad pomůže částečně znecitlivět bolestivé místo.

Šalvěj, heřmánek, jitrocel, máta peprná

Uvařte si čaj z těchto bylinek, nechte ho vychladnout. Vlažný nápoj podržte v ústech, nebo si ústa jím vyplachujte.

Hřebíček

Stačí je žvýkat, mají protizánětlivé účinky. Nebo kousky rozdrceného hřebíčku přiložte k bolavému zubu. Můžete je předtím namočit do nějakého alkoholu, zajistí tak dezinfekci postiženého místa.

Česnek

Je věčné antibiotikum. Při menší bolesti může pomoci jeho žvýkání. Nařízněte ho, dejte do gázy a vložíte do toho ucha, na straně jehož bolest ze zubu vychází.

Obyčejný brambor

Údajně pomáhá hlavně při zánětu dásní. Stačí ho nastrouhat na drobné kousky, vložit do úst na bolavé místo.

bolest zubů

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

Káva k úkonu zdarma

Caffe free

Ke každému úkonu si můžete říct o dobrou kávu. Tu dostanete zdarma, protože Salon Nefertiti je prostě POHODA

Wifina zdarma

Wifi-free

Potřenujete pracovat i u kadeřnice nebo pedikérky? není problém. S mobilem, notebookem budte u nás on-line. Nic nezameškáte.

Důležité informace

  • V Salonu Nefertiti již můžete platit kartou
  • K dispozici je wi-fi síť
  • Naše služby bez čekání, ale na objednávku
  • Každý zákazník si může říci o výbornou kávu - k dispozici zdarma
  • Senioři, kteří se k nám dopraví Seniorským taxíkem a donesou si účtenku, taxi proplatíme.

Články, návody, tipy

archiv