0 Kč

Akné  - trápení

Akné nás trápí v každém věku, objevuje se poprvé v období dospívání a často přetrvává do pozdějšího věku. Nakonec, chlapi jsou v pubertě neustále, takže proč by neměli mít akné J

Můžeme jen konstatovat, že akné nedělá rozdíly ve věku a pohlaví. V ranním období puberty je pleť vystavena hormonálním změnám a vlivu životního prostředí. Problém nastává, pokud maz není dostatečně odváděn na povrch pokožky. Póry se ucpávají odumřelými buňkami, které jsou živnou půdou pro bakterie.

Aby se stav pokožky ještě více nezhoršil, je nutné zvolit vhodnou péči o pleť. Zapomeňte na nepřiměřené vysušování a peeling!

Vhodnou alternativou jsou kosmetické přípravky s kyselinou salicylovou. Tato "nepřátelská" kyselina vůči akné, odstraňuje přebytečný maz v pórech a rozruší odumřelé buňky na povrchu.

V pubertě mají na svědomí akné hlavně hormonální změny vyvolané dospíváním, v dospělosti na vznik akné má vliv životní styl, hormonální nerovnováha, zažívací problémy ale tak i typ pleti.

Zkušenosti dermatologů vyvrátily teorii o negativním vlivu čokolády na akné. Pokud se konzumuje v přiměřeném množství, nehrozí vznik akné, avšak při obezitě má čokoláda vliv na tvorbu akné.

Návod na správnou péči o pleť:

  • - Denně čistěte svou pleť
  • - Ráno a večer zbavte póry nadbytečného mazu a nečistot
  • - Používejte kosmetické přípravky určené pro váš typ pokožky
  • - Při akné zvolte tonika s protizánětlivými a hojivými účinkem, antibakteriální gely a peeling
  • - Namísto mastných krémů zvolte gely a lehké emulze
  • - Dopřejte své pleti dostatek hořčíku a vitaminu C
  • - Při problémech s akné, můžete použít korektor s antibakteriální složkou (tea tree olej, aloe, extrakt z dýně nebo přeslička)

 

Na závěr, pravidelně navštěvujte kosmetičku, která vám odborně odstraní nežádoucí akné a vyčistí celou pleť do hloubky.

Převzato: www.femme.sk

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív