0 Kč

Potraviny, které vašim vlasům prospějí

Určitě si už slyšela známou frázi "Jsi to, co jíš". A tato věta platí i pro tvoje vlasy. Vlasy potřebují živiny pro správný růst, aby byla jejich struktura pevná a vlasy zdravé. Pouze zdravé vlasy mohou být i krásné. Správná výživa dodává vlasům i lesk. Proto by si měla zvážit co jíš, pokud chceš mít zdravé a krásné vlasy. Zjišťovali jsme, které potraviny, by si měla zařadit do svého jídelníčku pokud bereš zdraví tvých vlasů opravdu vážně:

  1. Losos

Proteiny jsou pro zdraví vlasů klíčové. Losos je bohatý na omega-3 mastné kyseliny a vitamin D, což je pro zdraví vlasů obrovským přínosem.

         2.Sardinka

Sardinka je vlastně náhrada lososa. Takže pokud ti moc losos nechutná, klidně si můžeš dát sardinku. Má také zdravý vliv na vlasy.

  1. Čočka

Čočka je plná bílkovin, železa, zinku a biotinu. Tyto složky se starají plnohodnotně o zdraví vlasů. Čočka je skvělá volba pro vegetariány, vlasům dodá živiny v takové kvalitě jako maso.

  1. Vejce

Jak jistě víš, vejce jsou bílkoviny. Kromě toho obsahují i hodně železa a důležitých minerálů. Nedostatek železa způsobuje vypadávání vlasů. Takže pokud máš s vypadáváním vlasů problém, pravděpodobně máš nedostatek železa. Zařaď do svého jídelníčku vejce.

  1. Sladké brambory

Skvělá volba nejen pro vegetariány. Sladké brambory obsahují beta-karoten, který naše tělo přeměňuje na vitamin A. Ten podporuje naše vlasy na buněčné úrovni.

  1. Mrkev

Další cenný zdroj beta-karotenu.

  1. Meruňky

Stejně jako sladké brambory a mrkev, obsahují meruňky množství beta-karotenu, který podporuje vlasové buňky.

  1. Borůvky

Tyto malé bobulky jsou pro vlasy klíčové. Obsahují velké množství vitaminu C. Díky němu krevní cévy, dodávají živiny do kořínků vlasů a odtud jde výživa do celých vlasů.

  1. Špenát

Špenát obsahuje velké množství zelených, beta-karotenu, vitaminu C a kyseliny listové. Je to výživová bomba, nejen pro vlasy. Špenát podporuje vlasovou pokožku, což pozitivně ovlivňuje vlasový kořínek, koneckonců i celý vlas.

  1. Kapusta

Kapusta nabízí velmi podobné jako špenát. Pokud ti špenát moc nechutná, kapusta je výborná náhrada.

  1. Brokolice

Brokolice také obsahuje velké množství živin. Může podporuje vlasovou pokožku, svými vlastnostmi se řadí mezi špenát a kapusta.

Inspirovali jsme tě pro změnu jídelníčku? :)

Převzato: http://www.akademiakrasy.sk/

Služby

Služby

Salon Nefertiti není jen kadeřnictví, ale i manikúra, pedikúra. Pro ženy, muže i děti. 

péče o vlasy

Kadeřnictví

Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, dámských tak i dětských a samozřejmě také barvení, přelivy, melíry, trvalé ondulace, svatební a společenské účesy.

péče o nehty na rukou

Manikúra

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů a dětí. Pokud nemáte od přírody nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat.

péče o nohy

Pedikúra

Aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel

Hýčkejte se

Parafínové zábaly

Pro ruce i nohy. Teplý parafín příjemně prokrví, prohřeje kůži, svaly i klouby. Po parafínu budou vaše ruce krásně jemné , vyživené a hydratované.

nefertiti_kupon_kadernictvi.jpg

Kupóny

Nechcete službu pro sebe a přesto byste náš salon využili jako dárek? Darujte krásné kupóny v lesku.

Výročí

Osobní kupón

Pokud chcete na kupón vlastní fotku a text, není problém. Vše je již v ceně kupónu.

Umíme kadeřnictví, pedikúru, manikúru, to je samozřejmost, ale nabízíme další přidané hodnoty. 

Taxi pro seniory proplatíme

Senior taxi

Senioři, nemusíte k nám pěšky, nemusíte autobusem, pohodlně si zavolejte senior taxi a my vám jej po předložení účtenky proplatíme. I cestu zpět pochopitelně.

pejskům vstup povolen

Pejsci k nám mohou

Jdete kolem a máte sebou pejska, nebojte se vstoupit. Máme taky pejska a pejsci jsou s páníčky i bez :) vítáni.

platba kartami

Platba kartou

Víte že ani u nás již nemusíte nosit hotovost? Moderní je platba kartou a my chceme být moderní a stále mladí jako naši zákazníci.

Články, návody, tipy

Archív