OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pedikúra 

Staráte se o svá chodidla a nohy? Věnujete jim alespoň jednou měsíčně kúru od odborníka?

Pedikúra je kosmetická péče o vaše nohy a chodidla. Pedikérka odstraňuje odumřelé buňky a ztvrdlou kůži, ošetřuje nehty, provádí masáž nohou zklidňujícími zvláčňujícími oleji a krémy, aby se Vaše nohy cítily jako v  bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel, ať už se jedná o muže nebo ženu.

pedikúra

Přibližně v 90. letech 20. století se také více věnuje péče nehtům a to především aplikací speciálních UV gelů pro konzervaci při napadení nehtů onychomykózou (plíseň nehtů) a nebo jako prevence. 

 

Co očekávat a také vyžadovat, jak poznat kvalitní službu

Odborná pedikúra poskytuje kompletní péči o nohy. Znamená to tedy, že Vám bude odstraněna zrohovatělá pokožka z plosek (chodidel), ošetřeny otlaky, kuří oka a to i ta hluboká, odborně ošetřeny vrůstající nehty tak, že odcházíte bez bolesti, regenerace suché pokožky, pokud je to u Vás aktuální a rekondiční masáž chodidel. Tyto úkony jsou základní a rozhodně je musí zvládat každá kvalifikovaná pedikérka, či pedikér.

Další a možná nejdůležitější hledisko pedikúry je hygiena a používané nástroje.

Obecně platí, že nástroje jsou z kvalitního kovu, protože musí být pravidelně sterilizovány ve schválených sterilizátorech a po každém klientovi jsou nástroje dezinfikovány. I laik pak bude vědět, že pokud má pedikérka jako hlavní pracovní nástroj žiletkový seřezávač s plastovou rukojetí a stejný máte doma i vy z drogérie, nebude to asi nástroj, který vydrží pravidelnou sterilizaci horkým vzduchem a několikrát denně dezinfekci. Hlídejte si také pilníčky. Pokud jsou papírové, chtějte nový a průběžně dezinfikovaný. Kožní mykózy jsou velice úporné a je velmi snadné je získat. Kdo jiný, než pedikér by měl tato rizika eliminovat.

 

Vše, co musíte udělat, je zavolat a objednat se na telefonním čísle 724 227 300

kadeřnictví | P-Shine | manikúra | pedikúra | parafínové zábaly | masáže

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Pedikura (Dominika Adamcova, 12. 7. 2019 8:36:46) Odpovědět

    Dobry den .. nemela byste dneska cas na pedikuru ? I'd cca 11:30 do 15?? Dekuji Adamcova


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská