OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

P-Shine

p-shine

 

Technologie P-Shine pochází z Japonska a jejím principem je výživa nehtů. Tato metoda podporuje prokrvení ke zdravému růstu nehtů. Je vhodná pro poškozené, třepivé, a lámavé nehty. Je též vhodná po odstranění umělých nehtů. Hlavní složkou je křemičitá hlinka a včelí vosk, které se nanášejí na nehet speciální jelenicovou leštičkou a zalešťují se do nehtů. Pomocí této cílené kůry je zpevnění přirozeného nehtu a jeho okrajů, čímž se vytvoří ochranná vrstva. Nehty jsou silnější a pružnější a krásně lesklé. Výsledek je viditelný po první kůře.

Je prevencí proti zvýšené lámavosti a třepení, pravidelným doplňováním se zvyšuje kvalita nehtů.

 

P.Shine může zůstat přírodní, případně se nehty dále upravují dle přání zákaznice. Postupuje se jako u klasické manikúry – nejprve aplikujeme výživný lak, následně barevný, který přelakujeme vrstvou bezbarvého laku s vysokým leskem.

 

PRO KOHO JE TATO MANIKÚRA VHODNÁ?

P.Shine volí především ženy, které trápí lámavé či roztřepené nehty. Dále je vhodný pro ty z nás, které touží po upravených nehtech, ale neoslovila je nehtová modeláž. Výhodou této manikúry je i to, že ji lze aplikovat i doma – je tedy vhodná i pro ženy, které nechtějí docházet do žádného salonu. 

P.Shine není pouze výsadou žen – i muži by měli mít upravené ruce, zvláště pak pokud si to žádá jejich povolání. 

P.Shine naopak není doporučován těm, kteří mají příliš měkké nehty – aplikace by mohla být bolestivá. Rovněž není řešením pro ženy, které se rozhodly skončit s nehtovou modeláží a hledají náhradní řešení v péči o ruce.

Vše, co musíte udělat, je zavolat a objednat se na telefonním čísle 724 227 300

kadeřnictví | P-Shine | manikúra | pedikúra | parafínové zábaly | masáže

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29.3.2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14.3.2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1.3.2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

optimalizace PageRank.cz

Portál Tišnov - informační portál města

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská