OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

P-Shine

p-shine

 

Technologie P-Shine pochází z Japonska a jejím principem je výživa nehtů. Tato metoda podporuje prokrvení ke zdravému růstu nehtů. Je vhodná pro poškozené, třepivé, a lámavé nehty. Je též vhodná po odstranění umělých nehtů. Hlavní složkou je křemičitá hlinka a včelí vosk, které se nanášejí na nehet speciální jelenicovou leštičkou a zalešťují se do nehtů. Pomocí této cílené kůry je zpevnění přirozeného nehtu a jeho okrajů, čímž se vytvoří ochranná vrstva. Nehty jsou silnější a pružnější a krásně lesklé. Výsledek je viditelný po první kůře.

Je prevencí proti zvýšené lámavosti a třepení, pravidelným doplňováním se zvyšuje kvalita nehtů.

 

P.Shine může zůstat přírodní, případně se nehty dále upravují dle přání zákaznice. Postupuje se jako u klasické manikúry – nejprve aplikujeme výživný lak, následně barevný, který přelakujeme vrstvou bezbarvého laku s vysokým leskem.

 

PRO KOHO JE TATO MANIKÚRA VHODNÁ?

P.Shine volí především ženy, které trápí lámavé či roztřepené nehty. Dále je vhodný pro ty z nás, které touží po upravených nehtech, ale neoslovila je nehtová modeláž. Výhodou této manikúry je i to, že ji lze aplikovat i doma – je tedy vhodná i pro ženy, které nechtějí docházet do žádného salonu. 

P.Shine není pouze výsadou žen – i muži by měli mít upravené ruce, zvláště pak pokud si to žádá jejich povolání. 

P.Shine naopak není doporučován těm, kteří mají příliš měkké nehty – aplikace by mohla být bolestivá. Rovněž není řešením pro ženy, které se rozhodly skončit s nehtovou modeláží a hledají náhradní řešení v péči o ruce.

Vše, co musíte udělat, je zavolat a objednat se na telefonním čísle 724 227 300

kadeřnictví | P-Shine | manikúra | pedikúra | parafínové zábaly | masáže

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská