OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Modeláž nehtů

 

Modeláž nehtů

Péče o nehty patří mezi základní věci, na které nesmíme zapomínat. Nevypadá příliš dobře, pokud máme špínu za nehty, nebo máme nehty dokonce okousané či polámané. Velkou péči nehtům věnují především ženy.

 

MODELÁŽ NEHTŮ ÚV Gelem, akrylem a akrygelem

 

Potažení UV gelem vlastní nehty

je specifickým způsobem, který umožňuje dokonale vytvarovat nehty a zpevnit je, aby nedocházelo k jejich lámání a jinému poškození. Nejprve je třeba provést dokonalé očištění nehtů. Na ně se pak nanáší speciální UV gely a následně se použije k jejich vytvrzení UV lampa, která je vybavena UV zářivkami. Doplnění gelu je pak zapotřebí až zhruba za dva až čtyři týdny. 

Gel 

Technika gelová modeláž patří v současné době mezi nejoblíbenější, protože je ze všech technik nejšetrnější k přírodním nehtům.

Dále se vyznačují tím, že působí opravdu přirozeným vzhledem. Díky tomu, že se gelové nehty tvrdí v UV lampě, je tato metoda vhodná pro alergiky i astmatiky.

Akryl

Akrylové nehty mají oproti gelovým řadu výhod, ale najde se i pár menších nedostatků. Velkou výhodou je jejich velká pevnost.

Za nevýhodu klientky právem označují zápach, který je při výrobě nehtu cítit. Ale na trhu jsou už přípravky, které nezapáchají.

Akrylové nehty nejsou vhodné pro ženy, které mají svůj vlastní nehet slabší. Výhodou je i to, že pro modeláž akrylu není potřebná UV lampa.

 

Akrygel 

Spojuje v sobě pevnost akrylu a flexibilitu UV gelu. Akrygel je ideální pro problematické nehty, na tipy i šablony,  Je vhodný  i pro přírodní nehty - maximálně přilnavý,gel se dále nekombinuje s akrylovým pudrem!

Vše, co musíte udělat, je zavolat a objednat se na telefonním čísle 724 227 300

kadeřnictví | modeláž nehtů | P-Shine | manikúra | pedikúra | parafínové zábaly | masáže

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29.3.2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14.3.2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1.3.2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

optimalizace PageRank.cz

Portál Tišnov - informační portál města

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská