OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Varujeme před vyzáblostí

Twiggy - ta rozhodně ví, o čem mluví.

Lesley Lawson, rozená Hornby, veřejně známá pod přezdívkou Twiggy, je britská modelkaherečka a zpěvačka. V polovině šedesátých let patřila k prominentním dospívajícím britským modelkám, které v této době hýbaly Londýnem.

Twiggy byla zpočátku známá pro svou hubenou postavu (odtud pochází i její přezdívka) a její androgynní vzhled skládající se z velkých očí, dlouhých řas a krátkých vlasů. Její proslulost se šířila celosvětově.

Co tedy Twiggy na to?

"Vyčnívající pánevní kosti a paže bez kousku masa vyvolávají vážné znepokojení a obavy," uvedla dnes již sedmašedesátiletá Twiggy, listu The Mail On Sunday. Neviní však, jak by se dalo očekávat, módní branži, ale filmový průmysl.

Podle jejího názoru totiž špičkové modelky inklinují ke štíhlosti díky přirozeným dispozicím. Kdežto mladé herečky se však ve snaze okouzlit vzhledem uchylují k mnohdy drastickým dietám, jež mají za následek anorexii nebo bulimii a vážně si tím poškozují zdraví. Ne se vším lze souhlasit v jejím prohlášení, protože např. případ jednadvacetileté brazilské modelky Any Caroliny Restonové, jež v okamžicích skonu při výšce 1,74 metru vážila pouhých 40 kilogramů, její teorii sice vyvrací, nicméně i tentokrát prý výjimka potvrzuje pravidlo.

Poruchy přijímání potravy jsou společenský problém a nikoli epidemie, jako například třeba ptačí, ebola atd.. Ovšem jen stěží se s tím dá něco dělat. Vždyť už se s tímto jevem odborníci potýkají přes padesát let. Od doby, kdy na přehlídková mola a na obálky módních časopisů vtrhla právě Twiggy.

 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská