OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Barvíte si vlasy nebo jen nad tím uvažujete?

Prospěje vám barvení vlasů, nebo naopak může uškodit? Nad tím se dneska zamyslíme.

Pozitiva barvení vlasů

I barvení vlasů má svá nesporná pozitiva, mrkněte na ně:

 1. Chcete vypadat dokonale? Barvení vlasů bývá jasná volba

Ženy si barví vlasy, protože chtějí vypadat zajímavě a pěkně. Pak je třeba říci, že z tohoto pohledu vám barvení vlasů rozhodně prospěje. A to nejen ve chvíli, kdy nejste příliš spokojena s vaší přírodní barvou. Nezapomínejme také na to, že vám může prospět iv pozdějším věku, kdy se mohou objevit první šediny. Ty nejsou problémem jen mužů, ale i mnoha žen, které trápí. Je tedy jasné, že barva na vlasy jim v zakrytí těchto nedokonalostí prospěje také.

 1. Toužíte změnit svůj život?

U vaší krásy ještě zůstaneme. A to v souvislosti s tím, že se rozhodnete pro rapidní změnu vzhledu ve vašem životě. I když své chování ze dne na den jen těžko změníte, váš vzhled rozhodně změnit jde. A jak na to? doporučujeme:

 • Zcela nový účes
 • Zcela novou barvu
 • Inovativní styl líčení

Buďte si jistá, že právě vlasy a jejich barva budou tím, čeho si okolí nejvíce všimne. Pokud chcete opravdu větší změnu, a ne jen drobné kosmetické úpravy, nová barva vám rozhodně prospěje.

 1. Chcete mít dokonale zdravé vlasy? Obarvěte si je

Říká se, že barva vlasy ničí a není pro ně ničím dobrým. Jak se později dozvíte, toto tvrzení rozhodně stále platí. Nyní se ale podívejme na to, že existují i docela inovativní barvy, které mají zcela unikátní složení. A to takové, že o něm můžeme říci, že budou vaše vlasy dokonce i vyživovat. Nejen, že jim bude dodávat potřebné vitamíny a další látky. Unikátní složení speciálních barev na vlasy může vyživovat také vlasovou pokožku. Je tedy jasné, že i v tomto směru vám barvení rozhodně prospěje a může být krok správným směrem.

Negativa barvení vlasů

Barvení má také svá negativa a je dobré o nich vědět:

 1. Barvení může vlasy i zničit

Nyní k negativům, které může barvení vlasů mít. Jak jsme již zmínili, na trhu je celá řada více či méně kvalitních barev. Je více než jasné, že vybrat tu ideální není vždy jednoduché. Pokud sáhnete vedle, může to znamenat, že barva může vaše vlasy výrazným způsobem zničit. Jak konkrétně? Velkým problémem mnoha barev je hlavně to, že vlasy:

 

 • vysušují
 • oslabují
 • způsobují roztřepené konečky

Pokud máme být konkrétní, je třeba říci, že buď kupujte barvu kvalitní, nebo je lepší si vlasy nebarvit. Účes bez barvy totiž může být hezčí, než vlasy poškozené levnou a přirozeně také nekvalitní barvou. Dát takový účes do pořádku nemusí být následně nic jednoduché, ani levné.

 1. Barvení vlasů není levné

Když už jsme se dotkly i oblasti peněz, je dobré u ní zůstat. A to z toho důvodu, že ty kvalitní barvy skutečně něco stojí. A to ať už v případě, že se rozhodnete koupit si je sama, tak i v případě, kdy se rozhodnete pro barvení v salonu. Ani to dnes není nijak levnou záležitostí. Můžete sice vypadat dokonale, ale nové barvy mohou výrazným způsobem uškodit vašemu rozpočtu.

 1. Ne vždy je výsledek stoprocentně jistý

Dále nezapomínejte také fakt, že nemusí být výsledek, jaký očekáváte - tedy skutečně takový, jako na obrázku. Je to jedno z velkých rizik hlavně domácího barvení, a to opět v souvislosti hlavně s levnějším typem barvy. Pokud je ve vašem zájmu, aby vše dopadlo co možná nejlépe, zajděte si do salonu, kupte kvalitní barvu, nebo do posledního puntíku dodržujte návod spojený s aplikací. Jinak se mohou skutečně objevit problémy, které mohou vám i vašemu vzhledu uškodit. Zvláště ve chvíli, kdy bude odstín skutečně úplně jiný, může přijít na řadu odstraňování nebo probarvování, což opět není pro vaše vlasy nic příjemné.

Na co bychom dále neměli zapomínat, to je také fakt, že někdy se může barva vlasů změnit i vlivům prostředí. Typické je třeba dlouhodobější působení chlóru. Proto před barvením zvažte, zda to vaše barva zvládne, nebo je lepší raději počkat. Ideálním příkladem může být například vaše dovolená.

Zdroj: http://dran.webnoviny.sk

barvení vlasů

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská