OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

LAK, KTERÝ VYDRŽÍ 3 TÝDNY!

Nemusíte mít gelové nehty ani jinak prodloužené. Stačí jen nalakovat a jít. Nechte se překvapit jejich dalšími úžasnými vlastnostmi!

Řada žen si pořizuje umělé nehty proto, že na nich vydrží lak dlouho a ruce vypadají neustále upraveně. Pokud ale chcete nechat vyniknout krásu svých přirozených nehtů a nemáte čas je neustále přelakovávat, potěší vás gel-laky.

Výhody gel-laků

  1. Snadná aplikace

Nanáší se jako klasický lak. Zvládne to tedy nejen vaše manikérka, ale i vy doma. Budete k tomu potřebovat pouze UV lampu. Některé firmy slibují zaručený efekt pouze s využitím značkové UV lampy. Na většinu z nich by vám měla stačit i ta domácí.

  1. Ušetří čas

Zdobení netrvá déle než 15 minut. Pokud to zvládnete v domácím prostředí, ušetříte čas za výjezd do salonu. Ani v péči manikérky nestrávíte hodinu, úpravu nehtů vyčaruje za poloviční dobu.

  1. Vydrží neuvěřitelně dlouho

Tajemství trvanlivosti je v použitém materiálu, který samozřejmě firmy tají, ale také v zatvrzení v UV lampě. Na rozdíl od gelů nebo jiných materiálů, kterými se zpevňují či prodlužují nehty, vás při odstraňování nečeká náročné pilování. Intenzivní barva a vysoký lesk vydrží v původním stavu bez problémů až tři týdny. Strach z odřeného laku už je tak minulostí!

  1. Snadno se odstraní

Když vás barva omrzí, není nic snazšího, než ho „odlakovat“. Stačí namočit prsty do speciálního přípravku zhruba na 10 minut nebo použít odlakovač s acetonem a nehty jsou připravené k nové úpravě. O své nehty se bát nemusíte. Speciální přípravky jsou k nim šetrné. I současné acetonové odlakovače už nejsou tak drastické, jako bývaly, a navíc je použijete jen jednou za měsíc.

  1. Jsou trendy!

Nemusíte se také bát, že neseženete svou oblíbenou barvu. Vzorníky se ničím neliší od klasických laků a přirozeně kopírují barevné trendy pro jednotlivá období. Těšte se nejen na romantické tóny růžové, ale i temperamentní odstíny červené, módní kovově šedou, hnědou či zelenou.

Měly byste vědět, že…

Každá firma má své produkty a jejich aplikace se tak může mírně lišit. Všechny typy přípravků mají ale společné to, že prvním krokem je něco jako přilnavač. Na ten se nanese základní báze nebo podklad. Tato vrstva se nechá vytvrdit v UV lampě, dle typu různě dlouho. Následně se aplikuje na nehet jedna nebo dvě vrstvy samotného laku. Opět se vytvrdí asi 2 až 3 minuty, a to každá zvlášť. Každá vrstva by měla být velmi tenká. Ta první může být klidně i průsvitná. Druhá vrstva barvu sjednotí. Nakonec přijde vrchní lesklá vrstva, která se tvrdí také asi 2 minuty. Někdy je lahviček méně, jindy více. Princip je ovšem totožný.

A kdy se v nejnovějších gel-lacích ukážete svému okolí vy?

 gel lak naší zákaznice

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská