OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Trápí vás dvojitá brada? 

Dvojité brady vás mohou zbavit i plastičtí chirurgové, ale nejpřirozenější volbou na odstranění dvojité brady je pravidelné cvičení. Posílíte si krční svaly, které podporují kůži pod bradou. Tak se odstraní tukové usazeniny zpod brady. V tomto článku poradíme pomocí čtyřech cviků, jak se dvou brad zbavit:

1. Otevřete ústa - spodní čelist dejte co nejníže, následně ji vraťte nahoru, ale tak, abyste se spodními zuby dotkli horního rtu. Opakujte toto cvičení alespoň 15 krát, několikrát za den. Budete překvapeni výsledkem!

2. Další efektivní cvičení spočívá v tom, že zvednete hlavu, resp. bradu nahoru a otevíráte a zavíráte ústa, jako při žvýkání, ale spodní čelist „stojí“ na místě. Budete pociťovat napětí v oblasti krku a čelistních svalů.

3. Mírně si zvedněte bradu, ústa mějte zavřená a jazyk přitiskni na patro. Napočítejte do deseti sekund a cvičení opakuj párkrát po sobě.

4. Sedni si rovně, a hlavu zakloň tak, aby jste viděli na strop místnosti. Napočítejte do 10 a uvolnit. Cvičení opakujte párkrát po sobě.

Pokud budeš tyto cviky dělat pravidelně každý den, v každém volném okamžiku, výsledky by měly být patrné již do 6 dnů! Samozřejmě s tím souvisí i stravování. Zkus omezit fastfoodové jídlo, stejně jako jídlo plné tuků a kalorií.

dvojitá brada


Pracovní doba

na objednávky

Po-Čt     10:00    18:00
10:00 15:00

Vždycky se domluvíme 

Telefonujte kdykoliv

Po domluvě víkendy i svátky

Mimo prac.dobu dle domluvy

 

 

 

Články, návody, tipy

29. 3. 2018
Vaječná maska na vlasy

Když Velikonoce, tak užitečně :)

14. 3. 2018
Pozabíjejte všechny vnitřní parazity

Ledasco tělo snese, ale pomyšlení na parazity v těle ...

1. 3. 2018
Parafínový zábal na ruce

Kdo by nechtěl mít ruce hebké jako dětskou prdelku? 

archív

Oblíbené odkazy

tisnov.info

Seo servis

kadeřnictví Tišnov, Kubicová Markéta, masáže Tišnov, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž Tišnov, studio free, studiofree, studio-free, Blanka Pavlínová, kosmetika Tišnov, kadeřnictví Albert, kadeřnictví Kleopatra, kadeřnictví brněnská